Žiūrovams – penki įvarčiai, „Nevėžiui“ – solidi pergalė

Šeštadienio popietę Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Pirmos lygos dvidešimt šeštojo turo runtynėse Kėdainių „Nevėžio“ vienuolikė rezultatu 4:1 (2:0) be didesnio vargo įveikė Utenos „Utenio B“ futbolininkus.

Dublis. Jau 18-ąją minutę taiklų įvartį į uteniškių vartus paleido kėdainiečių saugas Andrei Liasiuk (1:0). Dar pirmajame susitikimo kėlinyje šis žaidėjas pasižymėjo dubliu – 43-ąją minutę varžovų gynybą šis nuginklavo darsyk (2:0).

Trečias. Prasidėjus antrajam kėliniui, 54-ąją minutę, „Nevėžis“ pasižymėjo darkart. „Nevėžio“ saugas Rimvydas Lipnevičius patrigubino kėdainiečių pranašumą (3:0).

Sušvelnino. Vis tik 57-ąją minutę tikslą pasiekė ir viena Utenos „Utenio B“ ataka. Rezultatą sušvelnino svečių saugas Gabrielius Petuchovas (3:1).

Užtvirtino. Dar vieną taiklų įvartį jau besibaigiant mačui, 85-ąją minutę, pelnė aikštės šeimininkų saugas Erikas Skripkinas, taip užtvirtindamas kėdainiečių pergalę rezultatu 4:1.

Penkti. Po Kėdainių miesto stadione šeštadienį iškovotos pergalės kėdainiečiai LFF Pirmos lygos turnyrinėje lentelėje kilstelėjo iš septintosios į penktąją poziciją.

Pergalės, lygiosios ir pralaimėjimai. 2017 m. LFF Pirmos lygos sezone Kėdainių „Nevėžis“ pergales šventė dvylika kartų, šešis kartus sužaidė lygiosiomis, septynis – turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Išsiskyrė keliai. Primename, kad šiame mače Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkams jau nebedirigavo sezono pradžioje už Kėdainių vienuolikės vairo stojęs panevėžietis Marius Skinderis. Rungtynių išvakarėse FK „Nevėžis“ pranešė abipusiu sutarimu nutraukęs sutartį su vyriausiuoju ekipos treneriu M. Skinderiu.

Liko trejos. Šiame sezone FK „Nevėžiui“ liko vos trys išbandymai. Artimiausias – rugsėjo 29 dieną, Gargždų stadione su Gargždų „Banga“.