Skip to content

Sumaištį sukėlė dingusi elektra ir prisvilęs puodas (VIDEO)

 Sumaištį sukėlė dingusi elektra ir prisvilęs puodas (VIDEO)

Penktadienį ir šeštadienį didžiulės ugniagesių gelbėtojų pajėgos skubėjo į Kėdainių mieste esančius daugiabučius, mat pranešta apie gaisrą. Tiesa, atvykus paaiškėjo, kad vienu atveju tiesiog buvo prisvilęs puodas, o kitu – dingusi elektra.

Dingo elektra

Penktadienį gautas pranešimas, kad Chemikų g. 13-ojo daugiabučio laiptinėje dingo elektra, smirdi dūmais, galimai dega laidai elektros skydinėje. Į pranešimą sureaguota žaibiškai: pasiųstos gausios ugniagesių pajėgos, tačiau atvykus jokių gaisro požymių nerasta. 

Prisvilo puodas

Šeštadienį gautas pranešimas, kad iš Rasos g. 14-ojo daugiabučio namo buto pirmame aukšte rūksta dūmai, ugnies nesimato. Į įvykio vietą ir vėl pasiųstos gausios ugniagesių pajėgos – net dvi automobilinės cisternos bei gaisrinės kopėčios. Įlipus per langą virtuvėje paaiškėjo, kad ant viryklės prisvilo puodas.

Padėjo moteriai

Ugniagesiams gelbėtojams teko padėti į nelaimę patekusiai moteriai. Jie vėl skubėjo į Rasos gatvės 14-ąjį namą, mat greitosios medicinos pagalbos medikai pranešė, kad moteriai galimai lūžusi koja, ji užsirakinusi namuose, balkono langai uždaryti, reikalinga pagalba atidaryti duris.

Į vidų patekta išlaužus balkono duris, įleisti medikai. 86-erių metų moteris išnešta į kiemą ir įkelta į medikų automobilį bei išgabenta į gydymo įstaigą.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video