LFF Pirma lyga: atvyksta jau sykį „Nevėžį“ įveikę žemaičiai

Po trijų išvykos rungtynių serijos futbolo šventė sugrįžta į Kėdainius. Jau rytoj, šeštadienį, rugpjūčio 19 dieną, 16 valandą Kėdainių stadione „Nevėžis“ Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Pirmos lygos dvidešimt pirmojo turo rungtynėse ginklus surems su FK „Šilute“. Šių dviejų komandų akistatoje pirmajame pirmenybių rate stipresni buvo šilutiškiai. Tąkart jie šventė pergalę rezultatu 2:0.

Po kone tris savaites trukusios LFF Pirmos lygos vasaros pertraukos Kėdainių vienuolikė jau sužaidė ketverias rungtynes. Pirmosiose, pasipildę šešiais naujais žaidėjais, kėdainiečiai namų stadione be didesnio vargo palaužė Tauragės „Tauro“ ekipą rezultatu 2:0.

Po to sekė trys išbandymai išvykose. Panevėžyje Kėdainių vienuolikė įveikė vietos „Panevėžį“ (3:1), mače su Palangos „Palanga“ buvo užfiksuotos lygiosios (1:1), o Alytuje – nugalėti „Dainavos“ futbolininkai (1:0).

Šiame LFF Pirmos lygos sezone „nevėžiečiai“ yra iškovoję devynias pergales, pralaimėję penkis kartus ir tiek pat – sužaidę lygiosiomis.

Šilutės „Šilutės“ futbolininkai po vasaros pertraukos taip pat spėjo sužaisti keturis mačus. Namuose jie nusileido Palangai (2:3), lygiosiomis sužaidė su Alytaus „Dainava“ (1:1), įveikė Trakų „Trakai B“ ekipą (1:0) ir išvykoje pralaimėjo Klaipėdos „Koralui“ (4:0).

LFF Pirmos lygos turnyro lentelėje Šilutės „Šilutė“ šiuo metu yra vienuoliktoje, Kėdainių „Nevėžis“ – septintojoje pozicijoje.