Trileris Kėdainiuose: pergalė išsprūdo paskutiniąją minutę

Kėdainių „Nevėžis“ penktadienį namų stadione sužaidė Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Pirmos lygos 5-ojo turo rungtynes su Alytaus DFK „Dainava“. Pirmavę nuo antrojo kėlinio pradžios, pergalę kėdainiečiai iš rankų paleido 90-ąją mačo minutę, kuomet svečiai įmušė antrąjį įvartį ir išlygino rezultatą – 2:2 (1:1).

Pirmąjį įvartį „Dainava“ pelnė 35-ąją minutę. „Nevėžio“ vartininką nuginklavo „Dainavos“ puolėjas iš Didžiosios Britanijos Sam Shabab. Besibaigiant pirmajam kėliniui, prieš pat mačo pertrauką, 45-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo saugas Aretas Gėgžna (1:1).

Antrąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo kėdainiečiai. 65-ąją susitikimo minutę įvarčiu pasižymėjo „Nevėžio“ saugas iš Baltarusijos Andrei Liasiuk (2:1). Vis tik 90-ąją mačo minutę rezultatą išlygino svečių puolėjas Lukas Baranauskas.

Šių metų LFF Pirmos lygos sezone „Nevėžis“ savo sąskaitoje turi vieną pergalę (prieš Tauragės „Taurą“), vieną pralaimėjimą (prieš Palangos „Palangą“) ir dvejas lygiąsias (su Panevėžio „Panevėžiu“ ir Alytaus DFK „Dainava“).

Kol kas „Nevėžio“ futbolininkai žygiuoja vienuoliktoje pozicijoje tarp penkiolikos Pirmoje lygoje dalyvaujančių ekipų.

Per keturis susitikimus kėdainiečiai yra praleidę penkis ir įmušę tris įvarčius. Dviejų autorius – A. Gėgžna, vieno – A. Liasiuk.