Trečiosiose sezono rungtynėse – pirmoji nesėkmė

Šeštadienį pirmąją nesėkmę tik ką startavusiame Lietuvos futbobo federacijos (LFF) Pirmos lygos sezone patyrė Kėdainių „Nevėžis“. Namų stadione kėdainiečiai „sausu“ rezultatu 0:3 (0:1) pralaimėjo Palangos „Palangai“, praėjusio Pirmos lygos sezono vicečempionei.

Pirmąjį įvartį svečiai pelnė jau 19-ąją mačo minutę, po taiklaus Palangos puolėjo Maksim Lukashevich smūgio.

Dar du įvarčius svečiai iš pajūrio įsirašė antrajame kėlinyje. 62-ąją minutę pasižymėjo vienas rezultatyviausių praėjusio sezono Pirmos lygos žaidėjų, vienuolikės saugas Gvidas Juška. Na, o 82-ąją susitikimo minutę kėdainiečiai per klaidą įmušė įvartį į savus vartus.

Primename, kad šių metų LFF Pirmos lygos sezone „Nevėžis“ savo sąskaitoje turintis ir vieną pergalę bei vienerias lygiąsias. Pergalę antrojo turo rungtynėse po kėdainiečių saugo Areto Gėgžnos įmušto įvarčio „Nevėžis“ išsivežė iš Tauragės. Lygiosiomis 0:0 kėdainiečiai namuose sužaidė su Panevėžio „Panevėžiu“.

Kitą penktadienį, balandžio 21 dieną, 18 val. Kėdainių „Nevėžis“ namų stadione priima Alytaus DFK „Dainavą“.