Kėdainių atstovas tarpmiestinėse plaukimo varžybose užėmė pirmą vietą (su fotogalerija)

Kėdainių atstovas Darijus Astrauskas penktadienį vykusiose tarpmiestinėse plaukimo varžybose 50 metrų laisvuoju stiliumi nuplaukė per 23,05 sek. ir finišavo pirmas. Ši pergalė svarbi visiems Kėdainių miesto ir rajono gyventojams, mat dabar jiems bus teikiama 30 proc. nuolaida poilsio ir sveikatinimo komplekse „Atostogų parkas“ Palangoje.

Plaukimo varžybų nugalėtojui D. Astrauskui ir jo treneriui Tomui Pakščiui „Atostogų parko“ direktorius Ričardas Jovaiša įteikė kvietimą neribotai naudotis poilsio ir sveikatinimo komplekso baze: „Gerbiame ir vertiname profesionalius sportininkus. Remiame profesionalųjį sportą. Sportininkai, naudodamiesi mūsų turimais žemės turtais, pasiekia geresnių sportinių rezultatų,  greičiau reabilituosis po intensyvaus fizinio krūvio ar patirtų traumų“, – sakė R. Jovaiša.

„Atostogų parkas“ praėjusių metų vasarą parėmė Olimpiadai besiruošiančią Lietuvos sunkiaatlečių rinktinę ir bronzos medalį iškovojusį Aurimą Didžbalį, šiuo metu remia Klaipėdos krepšinio komandą „Neptūnas“.

Nuolaida Kėdainių gyventojams galioja nuo kovo 11 d. iki 2017 m. birželio 10 d. (imtinai) tik pateikus pažymą apie deklaruojamąją gyvenamąją vietą.