Vyrų žolės riedulio čempionate kėdainiečiai iškovojo IV vietą

Vyrai dalyvauja varžybose, garsina Lietuvos vidurio kraštą. Beje, nenusileidžia jie ir sportiniais pasiekimais – vyrų žolės riedulio čempionate kėdainiečiai iškovojo IV vietą./Organizatorių nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kraštiečiai žolės riedulininkai, treniruojami šio sporto legendos taip pat kraštietės Gitanos Jurgelevičienės, puikiai atstovauja Kėdainiams visoje šalyje. Vyrai dalyvauja varžybose, garsina Lietuvos vidurio kraštą. Beje, nenusileidžia jie ir sportiniais pasiekimais – vyrų žolės riedulio čempionate kėdainiečiai iškovojo IV vietą.

Baigėsi čempionatas

Neseniai baigėsi 2021–2022 metų B diviziono vyrų žolės riedulio čempionatas.

Po atkaklios kovos kėdainiečiams teko pripažinti Širvintų sporto centro komandos pranašumą ir su 7 iškovotais taškais čempionate Kėdainių žolės riedulio klubas užėmė garbingą IV vietą.

Vyrai iš varžybų grįžo su gera nuotaika, puikiais įspūdžiais ir mintimis apie treniruotes bei ateities varžybas.

Atgimė neseniai

Ši netradicinė sporto šaka – žolės riedulys – Kėdainiuose atgimė neseniai.

2020 metais buvo įsteigtas naujas žolės riedulio klubas, kraštiečiai žolės riedulininkai pradėjo vis dažniau treniruotis ir dalyvauti įvairiuose turnyruose atstovaudami Kėdainių kraštui.

O tų metų gruodžio mėnesį, po šešerių metų pertraukos, Vilainiuose surengtas žolės riedulio veteranų uždarųjų patalpų turnyras „Kėdainių rajono mero taurė 2021“.

Šiose varžybose Kėdainių žolės riedulio komanda užėmė trečiąją vietą.

Aut. past.

Daug vilčių

Kėdainių žolės riedulio klubui dabar vadovauja Arvydas Survila.

Šis klubas įsteigtas dėl didelio noro suburti seną komandą, kurią prieš tris dešimtis metų treniruoti pradėjo ir klubo prezidentu tapo Ramūnas Kačinskas.

Žolės riedulys Kėdainiuose atsirado dar 1983 metais, čia atvykus daktarui Feliksui Paškevičiui.

Trisdešimt metų R. Kačinskas užsiėmė žolės rieduliu. Buvo jauniai, jaunučiai, suaugusiųjų komanda.

Per visą tą laiką komanda dešimt kartų tapo respublikos čempionais. O kiek dar jaunimas pasiekė – sunku net išvardinti.

Atėjus sunkesniems laikams, nebuvo kam treniruoti vaikų ir Kėdainiuose šešerius metus žolės riedulio nebuvo.