Tarptautiniame dziudo turnyre kėdainiečiai lipo ant prizininkų pakylos

Kėdainių sporto centro nuotr.

rinkosaikste.lt, Kėdainių sporto centro inf.

Birželio 21 dieną Kėdainiuose vykusiame tarptautiniame A. Juozapavičiaus dziudo turnyre puikiai pasirodė Sporto centro auklėtiniai.

U12 amžiaus grupėje čempionais ir prizininkais tapo:

Domantas Navickas ir Vytenis Adomaitis iškovojo 1 vietas; Danielius Bolisas, Tadas Zubavičius ir Emilis Siutilas užėmė 2 vietas; Matas Šmigelskis pasipuošė bronzos medaliu.

U15 amžiaus grupėje Danielius Bolisas ir Teodoras Kurauskas tapo čempionais; Austėja Vanžodaitė ir Airūna Keršytė iškovojo sidabro medalius; Ieva Brazinskaitė, Adas Sakalauskas ir Dominykas Sviderskas užėmė trečiąsias vietas.

Dabar visi sportininkai dalyvauja mokomojoje treniruočių stovykloje, kuri vyks iki šeštadienio.

Be Lietuvos atstovų, dėl medalių varžėsi svečiai iš Rumunijos, Ukrainos ir Norvegijos.