Paskutiniame Kėdainių rajono savivaldybės tarybos posėdyje priimtas vienas iš svarbiausių pastarųjų metų sprendimų, susijusių su miesto viešojo transporto ateitimi. Tarybos nariai balsų dauguma pritarė UAB „Kėdbusas“ 2026 metų modernizavimo planui. Šiame dokumente yra itin ambicingas tikslas – pereiti nuo labai senų, taršių dyzelinių autobusų prie elektrinių autobusų parko. Tiesa, žinant realią įmonės finansinę situacija, toks […]Skaityti daugiau
Žyma : V. Vanagas
Eglė KUKTIENĖ Dešimtmečiais besikaupusios bėdos, kurioms buvo skiriama per mažai dėmesio tada, kada reikėjo, atvedė „Kėdbusą“ ir visą savivaldybę prie kryžkelės. Šiuo metu yra svarstoma, ar „Kėdbusas“ apskritai išliks kaip savivaldybės įmonė, ar visgi viešojo transporto paslaugos bus perkamos iš kito miesto, didesnės vežėjų kompanijos. Sutarė, kad reikia daugiau informacijos Nepaisant to, kad apie patį […]Skaityti daugiau




