Paskutiniame Kėdainių rajono savivaldybės tarybos posėdyje, svarstant sveikatos priežiūros įstaigų ataskaitas, dėmesio centre atsidūrė prieš maždaug trejus metus įkurtas Sveikatos centras. Nors tarybos nariams kilo klausimų dėl šio darinio realios naudos, įstaigų vadovai tvirtina – rezultatai jau juntami, o didžiausias pokytis įvyko pacientų naudai. Abejonės dėl matomumo Diskusiją rajono tarybos posėdyje išprovokavo klausimas dėl Sveikatos […]Skaityti daugiau




