Šėtoje – atkaklios bėgikų kovos ir pasikeitęs bendros įskaitos lyderis

Roko Lukoševičiaus nuotr.

Nedidelis, bet gražus Šėtos miestelis jau tapo neatsiejama Lietuvos bėgimo taurės (LBT) dalimi. Būtent čia sekmadienį surengtas LBT dešimtasis etapas, kuris kartu reiškia, kad sezonas persikėlė į antrąją pusę.

Daugiausia žinomo bėgiko šėtiškio Aurimo Skinulio iniciatyva rengiamas bėgimas Kėdainių rajone vėl sukvietė šimtus dalyvių, kurie savo jėgas išbandė skirtingose distancijose. Dėl LBT įskaitos taškų kovojantys sportininkai varžėsi 10 km distancijoje ir turėjo įveikti penkis trasos ratus (2 km ilgio).

Greičiausiai 10 km Šėtoje nubėgo Robertas Raišys („Stadija“) – 34 min. 42,6 sek. Antrąją vietą užėmė Vaidas Ramanauskas („Origami runners“, 35.10,6), trečiąją – Andrius Aukštuolis („Love Streams Running“, 35.18,4).

Tarp moterų greičiausia buvo Vilmantė Stašauskaitė (Jonavos „Maratonas“). Jos laikas – 37 min. 57,6 sek. – buvo dešimtas tarp visų dalyvių.

„Nors Šėtos trasa nėra kažkuo ypatinga, bet bėgimas buvo labai smagus. Trasa pakankamai lygi, distancija neilga, todėl malonu bėgti, – kalbėjo V. Stašauskaitė. – Visada smagu čia bėgti, nes renginį organizuoja geras pažįstamas A. Skinulis. Taip pat norėjau pasitikrinti savo laiką 10 km distancijoje.“

Antra finišavo Laura Vaitkevičienė (41.54,9), trečia – Dalia Lukošienė (43.03,1).

2 km bėgimo nugalėtojais tapo Jonas Venckūnas (6.51,4) ir Viltė Kazakevičiūtė (7.52,8).

Žinomo bėgiko šėtiškio Aurimo Skinulio iniciatyva rengiamas bėgimas Kėdainių rajone vėl sukvietė šimtus dalyvių, kurie savo jėgas išbandė skirtingose distancijose.

Tuo tarpu jauniausi renginio dalyviai galėjo varžytis specialioje 300 m trasoje.

Bendroje LBT įskaitoje po dešimties etapų lyderiu tapo V. Ramanauskas (7597 tšk.), aplenkęs Andrių Aukštuolį (7312 tšk.). Trečias yra praėjusių metų LBT čempionas Remigijus Zalumskis (6882 tšk.).

Moterų įskaitoje pirmauja Aistė Valantiejienė (5046 tšk.), antroje pozicijoje rikiuojasi Renata Jatužienė (4472 tšk.), trečioje – Eglė Zablockytė (4382 tšk.).

LBT XI etapas – „Aplink Elektrėnų marias“ – bus surengtas birželio 18 dieną. Iš viso šiame sezone numatyta 18 etapų.