Sąsajų nėra. Ar tikrai?

 Sąsajų nėra. Ar tikrai?

Įsibėgėjus teismui, kuriame bylinėjasi buvęs miesto seniūnas Alvydas Kleiva ir „Kėdainių butai“, galima priminti kai kuriuos faktus ir atrasti sąsajų, kurios iki šiol buvo griežtai paneigtos.

Istoriją, kaip buvo sukurtas direktoriaus pavaduotojo etatas, kaip į jį buvo priimtas A. Kleiva – be jokios konkurencijos, turbūt visi atsimenate. Atsimenate ir kaip STT byloje pažymėtos nusikalstamos veikos praslydo pro akis rajono valdžiai, kaip meras Saulius Grinkevičius tuos nusikaltimus įvardijo kaip „mažas teisines problemas“.

Belieka priminti, kokios tos „mažos teisinės problemos“. Tai išnaudojimas priverstiniam darbui ar paslaugoms, turto pasisavinimas, turto iššvaistymas, netikros elektroninės priemonės gaminimas, tikros elektroninės priemonės klastojimas ar neteisėtas disponavimas elektronine mokėjimo priemone arba jos duomenimis, elektroninės mokėjimo priemonės ar jos duomenų panaudojimas, piktnaudžiavimas.

[quote author=“E. Kuktienė“]A. Kleivos interesams atstovaujantis advokatas Mindaugas Šeškauskis dirba advokatų kontoroje „Stašaitis & Partners“, kurios vadovai linksminosi bendrovės „Daumantai LT“ jubiliejaus iškilmėse.[/quote]

Štai jums ir septyni „maži“ nusikaltimai. Interviu „Rinkos aikštei“ meras sakė, kad A. Kleiva yra geras specialistas, o apie jį bendruomenė visada atsiliepusi tik geruoju. Tai sakykit, ar čia žmonės kvaili, kad gerai atsiliepia apie tą, kuris švaisto turtą? Kokį turtą jis švaistė? Na, tikrai ne savo. Dirbdamas miesto seniūnu jis galėjo švaistyti miesto seniūnijos turtą. Visų jūsų turtą. Pinigus, skirtus miestui gražinti, gyventojų gyvenimo kokybei gerinti.

Taigi vėl keliu klausimą – kokia bendruomenė apie tokį valdininką gali gerai atsiliepti? O gal dabar meras blefuoja ir ieško kvailių? Spręskite patys.

Na, bet tarkime, buvo, kas buvo. Paslysti gali visi, juk ir Biblijoje parašyta – meskite akmenį tas, kas be nuodėmės.

Teistumas neturi reikšti, kad žmogui užtrenkiamos visos durys. Tačiau tai ir nereiškia, jog tokį žmogų reikia „įkišti“ į savivaldybės įmonės direktoriaus pavaduotojo pareigas. Juk iki tol, kol A. Kleiva iš valdžios viršūnėlių nesužinojo, kad „Kėdainių butuose“ atsiras tokia vieta, jis stovėjo Darbo biržoje. Po skandalingo išmetimo iš direktoriaus pavaduotojo pareigų, šis labai geras specialistas ir toliau mina Darbo biržos slenkstį.

Tai kaip čia toks geras specialistas, apie kurį visi tik gerai atsiliepia, negali susirasti darbo savo jėgomis? Kodėl reikia šokti į vienas aukščiausių pozicijų pasinaudojant draugiška aukščiausios rajono valdžios pagalba?

O dabar noriu pateikti keletą faktų, kurie galbūt privers jus pagalvoti, kad tai, ką čia rašau, ne kažkoks principinis pykčio liejimas – sąsajų yra, nors rajono meras jas ir bando paneigti.

Visų pirma, prasidėjus rinkimų į mero postą kampanijai, A. Kleiva ne kartą buvo pastebėtas Krakių seniūnijoje, belakstantis su „Daumantų“ lauknešėliais. Kaip manote, kokios „Daumantų“ lauknešėlio sąsajos su šios įmonės vadovu S. Grinkevičiumi?

Kitas dalykas – gerąjį specialistą A. Kleivą teisme gina advokatų kontoros „Stašaitis & Partners“ advokatas Mindaugas Šeškauskis. Kokios sąsajos su rajono meru? Ogi paprastos – ši advokatų kontora bendradarbiauja su UAB „Daumantai Lt“. Savo socialiniame tinkle „Stašaitis & Partners“ pasidalijo sveikinimu: „Sveikiname UAB „Daumantai Lt“ solidžios sukakties proga! Džiaugiamės ir didžiuojamės sėkmingu bendradarbiavimu “.

Be to, pusė Lietuvos matė „Daumantų“ jubiliejaus svečių nuotraukas. Ne vienoje jų buvo galima pamatyti tiek patį įmonės vadovą Žilviną Stašaitį, tiek A. Kleivos advokatą M. Šeškauskį. O juk jums pasakoti, kad į šį renginį buvo galima patekti tik su vardiniais kvietimais, turbūt nereikia…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video