„Pon. Bike“ Kėdainiuose jau pradėjo direktoriaus paieškas: siūlo solidų atlyginimą

 „Pon. Bike“ Kėdainiuose jau pradėjo direktoriaus paieškas: siūlo solidų atlyginimą

„Pon. Bike“ Kėdainiuose jau ieško direktoriaus – siūlo jam 6–8 tūkst. eurų atlyginimą./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Kėdainiuose statoma viena moderniausių dviračių gamyklų „Pon.Bike“ jau pradėjo direktoriaus paieškas. Siūlomas solidus 6–8 tūkst. eurų siekiantis atlyginimas.

Ieškomas vadovas turi būti baigęs bakalauro studijas, turėti įmonės vadovavimo patirties. Pageidautina, kad darbo patirtis būtų automobilių, metalų apdirbimo ar pan. sektoriuose. Reikalinga darbo su „Lean“ sistema patirtis.

Viliamasi, kad vadovas pasižymės tokiomis asmeninėmis savybėmis, kaip stipri lyderystė, kokybiška komunikacija, atsakingumas, spartus darbo tempas, gebėjimas paskirstyti prioritetus.

Be abejonės, privaloma itin gerai mokėti anglų kalbą.

Įmonės vadovas turės sudaryti tiekimo ir įrengimo sutartis su pagrindiniais vietiniais tiekėjais, dalyvauti komandos įdarbinimo procese, sudaryti trejų metų strateginį įmonės veiklos planą.

Viliamasi, kad jam pavyks sukurti modernią, taupią darbo aplinką, kurioje darbuotojai jaustųsi atsakingi ir įsitikinę, kad aktyviai prisideda prie geriausio produkto pristatymo už geriausią įmanomą kainą klientui.

9 Komentarai

  • Darektarių galim turėt užsienietį,ba pas mus nusireforminęs švietimas tik bukalaurus tekepa.Ale kai primeti,kad lisipiedų gamykla su savo bAkalauru gali tapt pavyzdžiu piš’ės vyriausybei,tai mums tas išeis į naudą.Gal tai vėl taps norma,kad valstybę valdys ne advokatų padėjėjai ir ne neakivaizdines vidurines su tėvu ant pusės baigę kolūkio tekintojai.

  • Aukštikalnis eis vadovauti?

    • Biškį šūda ,biškį medaus i pridarys jis murmuliados…

  • Hochbergis apie furaciliną gal ir nusimano,bet ne jam blėtų lankstymai da šriubų sukiojimas.

  • Partija ikis savo klauna neiisilavinisi kaip visur

  • saviblėdoj pletkavojam, kad arba eis žentas, arba vorūnė į direktorius.

  • Mes jamam šitą darbą.

  • Na 6-8 tukst ant popieriaus tai cia programuotojo alga Vilniuje.

  • Guli aborigenas po palme.Priėjęs amerikonas jam sako,kad ,girdi,ką guli -galėtum kokosų priskinti,juos parduoti,o uždirbęs galėtumei nusamdyt keletą tokių bedarbių ir iš priskintos produkcijos gerai uždirbęs pinigų,gulėtumei be rūpesčių.Į ką aborigenas atsako:Pusę valandos man aiškinai ką turėčiau daryt,kad galėčiau be rūpesčių gulėti.Kam visa tai,jei dabar ,šit,be jokių tarapotų laisvai va guliu ir nieko kito daryt net nesiruošiu…

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video