Per pusmetį – trys titulai

Asmeninio archyvo nuotr.

Birželio 2–3 dienomis Vilniuje vykusiuose Lietuvos jaunių „Žaibo“ ir greitųjų šachmatų čempionatuose puikiai pasirodė kėdainietis Gustas Morkūnas.

„Žaibo“ čempionate amžiaus grupėje iki 14 metų B14 surinkęs 8,5 taško iš 9 galimų, iškovojo 1 vietą. Kitą dieną vykusiame greitųjų šachmatų turnyre Gustas, surinkęs 7,5 taško iš 9 galimų, taip pat tapo čempionu B14 amžiaus grupėje.

Tai jau trečiasis Gusto titulas šiais metais. Kovo mėnesį buvo iškovotas standartinių šachmatų čempiono titulas.

Merginų amžiaus grupėje iki 18 metų dalyvavo Gusto sesuo Adrijana Morkūnaitė. „Žaibo“ ir greitųjų šachmatų turnyre ji užėmė 4 vietą.

Parengta pagal Kėdainių r. savivaldybės inf.