Paaiškėjo taikliausių šaulių dešimtukas

 Paaiškėjo taikliausių šaulių dešimtukas

Kėdainių medžiotojų ir žvejų draugija užbaigė šaudymo varžybų ciklą, po kurio paaiškėjo taikliausių šaulių dešimtukas./Organizatorių nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių medžiotojų ir žvejų draugija užbaigė šaudymo varžybų ciklą, po kurio paaiškėjo taikliausių Kėdainių šaulių dešimtukas. Taikliausius šaulius pavyko išsiaiškinti per tris mėnesius. Medžiotojams teko šaudyti į stovintį taikinį, į „bėgantį šerną“ ir į skriejantį taikinį.

Susumuoti rezultatai

„Dešimtukas buvo išaiškintas po trijų šaudymo varžybų, susumavus bendrą rezultatą. Medžiotojams teko šaudyti į stovintį taikinį, į „bėgantį šerną“ ir į skriejantį taikinį.

Kiekvienų varžybų metu buvo suvedami individualūs, klubų ar būrelių komandų, moterų, jaunimo ir veteranų rezultatai. Ir tuomet išaiškintas visų šaulių šaudymo rezultatas, pagerbiami taikliausieji šauliai“, – paaiškino Jovita Bielskienė, viena renginio organizatorių draugijos medžioklės ir žūklės žinovė.

Į geriausių šaulių dešimtuką pateko Andrius Misevičius, kuris pripažintas ir geriausiu „Šventybrasčio“ klubo šauliu./Organizatorių nuotr.

Trys mėnesiai

Kėdainių medžiotojai rugpjūčio 7-ąją, rugsėjo 25-ąją bei spalio 16-ąją nuo pat ankstaus ryto rinkosi Kėdainių rajono medžiotojų ir žvejų draugijos šaudykloje Daukšių kaime.

Pirmosiose iš trijų ciklo varžybų dalyvavo net šešios dešimtys Kėdainių medžiotojų.

Antrosiose varžėsi 45 Kėdainių rajono medžiotojai. Tąkart juos savo apsilankymu pagerbė neabejotinai geriausias Lietuvos šaulys Virgilijus Grybė.

Praėjusį savaitgalį vyko paskutinės, trečiosios, varžybos, kurių tikslas ir buvo išsiaiškinti taikliausių Kėdainių šaulių dešimtuką.

Susumavus trijų rungčių rezultatus, apdovanoti nugalėtojai.

Kylanti medžiotojų žvaigždė – jaunoji šaulė Urtė Hofmanaitė jaunių grupėje buvo antra./Organizatorių nuotr.

Geriausių dešimtukas

Į geriausių šaulių dešimtuką pateko Ignas Šedys, Vidmantas Lapinskas, Egidijus Petroška, Armantas Skorupskas, Andrius Misevičius, Dainius Brazdžius, Kornelijus Gricius, Arūnas Lukoševičius, Vaidas Balsevičius ir Dalius Zaukevičius.

Jaunių grupėje pirmoji vieta atiteko Ryčiui Povilauskui, antroji – Urtei Hofmanaitei.

Moterų grupėje nepralenkiama buvo Džiugita Bilevičiūtė, o jai ant kulnų lipo Jovita Bielskienė. Veteranų grupėje pirmoji vieta atiteko Bronislavui Šimokaičiui, antroji – Gintautui Stanevičiui, trečioji  – Lioniui Stanevičiui.

Individualioje rungtyje nepralenkiami buvo Egidijus Petroška, Ignas Šedys, Andrius Misevičius.

Geriausiu klubo „Aras“ šauliu tapo Egidijus Petroška, „Akademijos“ – Tomas Kovėra, „Ąžuoloto“ – Ignas Šedys, „Balsių“ – Vaidotas Žičius, „Dotnuvos“ – Ramūnas Žukas, „Krakių“ – Aivaras Kuprys, „Šlapaberžės“ – Alfredas Hofmanas, „Šventybrasčio“ – Andrius Misevičius,  „Vilainių“ – Vaidas Virbalas.

Rezultatai gerėja

J. Bielskienė pasidžiaugė varžybų rezultatais, kvietė medžiotojus treniruotis.

„Norėčiau pasidžiaugti, kad kiekvienais metais rezultatai vis gerėja, šauliai intensyviai treniruojasi prieš varžybas, siekdami geresnių rezultatų. Treniruočių metu medžiotojams suteikiama galimybė kelti šaudymo įgūdžius vėliau pritaikant juos medžioklėje“, – pažymėjo J. Bielskienė.

1 Komentaras

  • Sveikinu Vaidą Balsevičiųpatekusį į šaulių dešimtuką! Taiklių šūvių, įspūdingų trofėjų!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video