„Mažųjų aludarių diena“ Kėdainiuose – jau šeštadienį!

 „Mažųjų aludarių diena“ Kėdainiuose – jau šeštadienį!

Šį šeštadienį, rugpjūčio 13 dieną, Didžiosios Rinkos aikštėje, pirmą kartą bus rengiama mažųjų Lietuvos aludarių ir maisto mugė. Jos metu lankytojai turės progą ne tik atsigaivinti ir pavalgyti, bet susipažinti su Lietuvos scenos „startuoliais“. 

Mugės organizatoriai UAB„Festivus“ tikina, jog šis renginys – tai galimybė palaikyti šeimos verslų pagrindu veikiančius bravorus. „Mažiesiems aludariams visuomet yra sunkiau išeiti į didžiąją rinką, konkuruoti su „gigantais“.

Kadangi organizuojame muges ir didelį dėmesį skiriame nedideliems lietuviškos produkcijos kūrėjams, šiemet su komanda nusprendėme surengti mugę, kurioje būtent aludariai galėtų sužibėti ir supažindinti miesto gyventojus ir svečius su savo gaminama produkcija“. Startuoti Lietuvos širdyje – Kėdainiuose, taip būsime lengviau pasiekiami mugės dalyviams iš visos Lietuvos, – teigia jie.   

Mažųjų alaus daryklų gėrimai yra kuriami siekiant kokybės, o ne kiekybės, tad visa produkcija yra gaminama tik iš natūralių medžiagų, kruopščiai atrenkant viską, kas naudojama gamybos procese. 

„Ištroškusius atgaivinsime, išalkusius pamaitinsime, pavargusius pasodinsime ir dar galvelę paglostysime“, – štai tokiu šūkiu aplankyti artėjančią mugę vilioja jos organizatoriai. Ir ne veltui. Ištroškusius atgaivinti čia pasirengęs ir ketvirtį amžiaus gyvuojantis, Joniškėlyje gimęs bravoras „Joalda“. Savo gamybos tradicijas perduodantis iš kartos į kartą. O kartu su juo ir kiti mažieji Lietuvos aludariai susibus į Didžiosios Rinkos aikštę.

Į „Mažųjų aludarių dienos“ mugę kviečiami ir išalkę, jų čia lauks patys įvairiausi patiekalai. Ant žarijų keptų patiekalų mėgėjai liks nudžiuginti, nes mugėje keps mėsainius, spranelius ir kitus gardžius patiekalus. O tradicinių maisto patiekalų mėgėjus palepins vietoje rūkyta žuvimi, kepta duona ir kitais mėsos užkandžiais. 

Nuobodu tikrai nebus! 

Į Didžiosios rinkos aikštę statines ridens ir žarijas kaitins jau nuo ankstaus ryto . Mugė startuos 10 val ryte ir tuo pat metu prasidės nemokamos pramogos mažiesiems – pripučiamas batutas. Juo mažieji galės džiaugtis nuo 10 val iki 15 val. Kviečiami visi!

Nuo pat 15 val. prasidės gyvo garso koncertas, kurio pradžią pažymės „Lietuvos balsas“ muzikinio šou dalyviai – Danas ir Alvydas.  Kojos pačios trepsės! Ir taip lengvai lankytojų mugė nepaleis, nes tik po šių charizmatiškų vyrukų prie mikrofono stos – Kastisvai. Negirdėta? Ateikite ir išgirsite. Kastytis jau daugiau nei 10 metų groja Kauno baruose ir restoranuose. Jums atliks žinomų dainų „coverius“ ir pristatys savo pirmojo albumo dainas. 

O vakarą vainikuos – Vaiva Kalinauskaitė – dainininkė, aktorė, dramaturgė. Dalyvavusi televizijos projektuose „X faktorius“ ir „Lietuvos talentai“. Pastaruoju metu koncertuojanti Europoje ir Rytų šalyse, bet rugpjūčio 13 dieną savo balsu bandys priblokšti Jus.

„Mažaųjų aludarių diena“  rugpjūčio 13 dieną vyks Didžiosios Rinkos aikštėje. Lankytojai kviečiami užsukti nuo 10 iki 22 val. Čia pat lankytojams bus įrengta poilsio erdvė, o kad nenuspėjamos oro sąlygos nesutrukdytų mėgautis gardžiu maistu ir gėrimais, nuo saulės spindulių ar lietaus apsaugos virš stalų ir sėdmaišių esantys skėčiai. 

MUGĖS DATA IR DARBO LAIKAS

Rugpjūčio 13 diena, nuo 10 iki 22 val. 

VISA PROGRAMA NEMOKAMA

10:00-15:00 Pripučiamas batutas vaikams

15:00-18:00 Danas ir Alvydas

18:00-19:00 KastisVai

19:00 – 21:30 Vaiva Kalinauskaitė

Sekite naujienas: https://fb.me/e/5E4x3w9XB

2 Komentarai

  • Nesidomite žmonių atsiliepimais? Bent jau tų,,mažųjų aludarių“ nuotrauką su vaikais būtumėte išėmę…

  • Nereikia cia pulti alus ne myzniu gerimas maisto produktas ir vaikas turi zinoti kad ji galima vartoti ne kaip kiaulei taigi nematau nieko cia blogo .su paveldu ir saikingu vartojimu reikia nuo mazens mokyti ir aiskinti kodel Ispanai Prancuzai Moldavai ir kitos vyno salys net vaikams silna vyna duoda ir nera ten masinio alchoholizmo.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video