Kokius portalus žmonės vis dažniau naršo internete?

 Kokius portalus žmonės vis dažniau naršo internete?

Vienaip ar kitaip, tačiau internetas iš esmės pakeitė mūsų visų gyvenimus. Prieš gerus penkiolika metų visi naudojomės internetu per asmeninius kompiuterius, tuomet jie dažniausiai dar būdavo stacionarūs, tuo tarpu dabar vis dažniau tą darome tiesiog savo išmaniajame telefone.

Šiame straipsnyje pakalbėsime apie svetaines ir jų pobūdžius, kuriuos žmonės vis dažniau aplanko būtent per savo mobilųjį telefoną.

Visiškas socialinių tinklų dominavimas

Jei grįžtume į praeitį, turbūt dabar būtų sunku patikėti, kad socialiniai tinklai turės tokią didelę įtaką mūsų gyvenimui. Tačiau situacija išties tokia, kad socialiniais tinklais naudojasi gerokai daugiau nei pusė visos Lietuvos gyventojų.

Populiariausias socialinis tinklas išlieka „Facebook“, o dauguma jį naršo per specialiai tam skirtą programėlę. „Facebook“ pranašumas prieš kitus socialinius tinklus yra tai, jog jis vienija ir senus, ir jaunus žmones. Juk juo naudojasi ir mūsų tėvai, ir mūsų vaikai. Be to, būtent „Facebook“ yra sukūręs bene patogiausią susirašinėjimo programėlę „Messenger“. Pastarosios pagalba bendraujame kone kiekvieną dieną, o dažniausiai tą darome mobiliuoju telefonu.

Jeigu „Facebook“ yra prieinamas ir per kompiuterį, tai kito socialinių tinklų flagmano „Instagram“ veikimas yra paremtas tik mobiliuoju. Nors peržiūrėti nuotraukas galima ir per kompiuterį, tačiau ten jų peržiūrėti paprasčiausiai negalėsite. „Instagram“ dėl savo dinamikos pagrinde paplitęs tarp jaunų žmonių, tačiau jų gretos nuolat auga.

Dar jaunesnę auditoriją turi „Tik Tok“. Iš esmės jį naudoja paaugliai, o šis socialinis tinklas populiariausias taip pat būtent per mobilųjį telefoną. Išties čia net sunku kažką plačiau diskutuoti, socialiniai tinklai yra tikri Lietuvos interneto karaliai.

Įvairūs žaidimai telefone

Žmonės taip pat mobiliuosius naudoja tam, jog naršytų įvairių žaidimų platformose. Pavyzdžiui, azartiški žmonės, kuriuos domina geriausi kazino internete, šios srities pramogomis naudojasi būtent per mobilųjį. Kiti žaidžia legendinius „Miniclip.com“ žaidimus.

Taip pat labai populiarios ir tam tikrų žaidimų programėlės. Lietuviai ir apskritai Rytų Europos gyventojai dažnai žaidžia programėlę „Durak“, labai daug žmonių turi ir aplikaciją skirtą šachmatams – „Chess.com“.

Išties jau praėjo tie laikai, kai žaidžiama buvo tiesiog prieš telefoną. Dabar viskas vyksta tiesiog internete.

Kasdieninių naujienų portalai

Be abejo, turbūt nieko nenustebins, kad žmonės kasdien skaito šalies ir pasaulio naujienas. Iš esmės dabar tai yra bene pagrindinis informacijos šaltinis. Naujienų portalai specialiai tam susikūrė mobiliąsias aplikacijas ir itin patogias mobiliąsias versijas.

Šiais laikais nebėra ką kalbėti apie laikraščius. Nuoširdžiai paklauskite savęs, kam jie reikalingi, kai aktualiausius dalykus galite sužinoti vos tik atsikėlę ir gerdami rytinį kavos puodelį. Išskiriant konkrečius portalus reikėtų paminėti DELFI, 15min, lrytas.lt svetaines, kurios sulaukia didžiausio lankytojų srauto kasdien.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video