Kėdainietis tenisininkas triumfavo Vilniuje

Asmeninio archyvo nuotr.

rinkosaikste.lt

Spalio 1–2 dienomis Vilniuje vykusiame teniso turnyre „Teniso erdvės taurė“ dalyvavo ir Kėdainių sporto centro auklėtinis Deividas Bandzevičius (teniso klubas „Ąžuolynas“).

U-14 amžiaus grupėje kėdainietis pirmajame rate nugalėjo Vilių Vaškį (6/1 6/2), antrajame – treniruočių partnerį kaunietį Beną Jašinską 6/3 6/0, o pusfinalyje įveikė birštonietį Luką Smailį 7/5 5/7 10-2.

Finale D. Bandzevičius susitiko su Ugniumi Remeikiu iš Šiaulių teniso akademijos.

Trijų setų kovoje 2/6 6/4 10-4 stipresnis buvo Deividas. Jis tapo turnyro nugalėtoju.