Kėdainiečiai iš tarptautinių dziudo turnyrų parsivežė apdovanojimus

Asmeninio archyvo nuotr.

rinkosaikste.lt

Šeštadienį Kaune ir Klaipėdoje vykusiuose tarptautiniuose dziudo turnyruose dalyvavo ir 22 Kėdainių sporto centro bei dziudo klubo „Mes esam“ nariai.

Turnyre ,,Kaunas Open 2022“ varžėsi sportininkai iš Latvijos, Lenkijos, Estijos, Ukrainos, Norvegijos, Belgijos, Vokietijos, Čekijos, Slovėnijos, Liuksemburgo, Izraelio ir Lietuvos.

Kėdainiams atstovavo keturi sportininkai.

U15 amžiaus grupėje vicečempionais tapo Danielius Bolisas ir Airūna Keršytė, trečiąją vietą iškovojo Ieva Brazinskaitė.

Atvirajame Klaipėdos čempionate, be Lietuvos, varžėsi sportininkai iš Latvijos ir Ukrainos. Kėdainiams atstovavo 22 sportininkai.

U10 amžiaus grupėje antrą vietą užėmė Elija Ivanauskaitė, trečią – Tajus Sidorovas.

U12 grupėje nugalėtojais tapo Domantas Navickas ir Tadas Zubavičius, vicečempionais – Emilis Siutilas ir Vytenis Adomaitis, trečią vietą užėmė Aronas Majauskas.

U14 grupėje antrąsias vietas iškovojo Adas Sakalauskas ir Gvidas Minskas, trečiąsias – Dominykas Sviderskas ir Teodoras Kurauskas.

U16 amžiaus grupėje antrą vietą užėmė Saulius Bačiauskas.