Didžiosios Rinkos aikštėje skambėjo poezija

 Didžiosios Rinkos aikštėje skambėjo poezija

Minint Pasaulinę kultūros dieną Kėdainių miesto Didžiosios Rinkos aikštėje skambėjo poezija. Savo eiles krašto literatai skaitė Kėdainių M. Daukšos viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriaus stogo terasoje.

Jausmingais eilėraščiais dalijosi Jonas Stankevičius, Rima Atkucevičienė, Genė Sereikienė, Raminta Matulytė-Šilienė, Laima Žilytė, Vitolis Laumakys.

Mylintys meną

Pasaulinės kultūros dienos proga visus mylinčius meną ir puoselėjančius juo gyvenimą kraštiečius sveikino Kėdainių M. Daukšos viešosios bibliotekos projektų ir renginių organizatorė Laima Žilytė.

„Labai džiaugiamės mūsų krašto kultūrininkais, įvairių sričių menininkais, kurie garsina mūsų miestą ir linkime kuo daugiau bendrauti vieni su kitais, palaikyti vieni kitus ir neprarasti stiprybės, nes tik Jūsų dėka mūsų kraštas yra nuostabus, gražus ir labai meniškas“, – gražių žodžių krašto kultūrininkams ir menininkams negailėjo L. Žilytė.

[quote author=“L. Žilytė“]Savo poezijos posmus poetai dovanojo Didžiosios Rinkos aikštės praeiviams.[/quote]

Dar vienas renginys

Taip pat projektų ir renginių organizatorė pasidžiaugia pirmaisiais karantininio laikotarpio renginiais.

„Biblioteka jau pusę metų nuotoliniu būdu organizavo vakaro poezijos skaitymus, pagal ciklą „Vakaro poezijos skaitymai…“, taip pat vykdome ciklą „Krašto kūrėjai“, kuriame pristatomi kitų sričių menininkai, o dabar galėjome pasidžiaugti nors ir trumpu gyvu susitikimu su mūsų krašto literatais.

Savo poezijos posmus poetai dovanojo Didžiosios Rinkos aikštės praeiviams.

Tikimės, kad greitai galėsime grįžti į realybę, rinktis į gyvus renginius ir vis dažniau susitikti su taip išsiilgtais žiūrovais bei klausytojais.

O kol negalime susitikti akis į akį, bendrausime laikydamiesi atstumo.

Tad balandžio 24 dieną 18 valandą bibliotekos stogo terasoje planuojamas dar vienas renginys – dainuojamosios poezijos koncertas, skirtas Lietuvos nacionalinės bibliotekų savaitės minėjimui“, – viliasi L. Žilytė.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.