Ar apsauginė plėvelė apsaugo išmanųjį?

 Ar apsauginė plėvelė apsaugo išmanųjį?

Įsigijus naują išmanųjį telefoną norisi kuo labiau jį apsaugoti nuo įvairiausių įbrėžimų ar smūgiu. Tam į pagalbą ateina apsauginės plėvelės ir telefonų dėklai, kurie suteikia visapusišką apsaugą. Dažnai iškyla dvejonė: apsauginė plėvelė ar stikliukas? Nes tiek vienas, tiek kitas turi savų pliusų ir minusų. 

Kuo skiriasi apsauginė plėvelė nuo stikliuko?

Apsauginės plėvelės privalumai yra tokie, kad ji yra plona, pigi ir apsaugo nuo smulkių įbrėžimų. Kadangi plėvelės yra plonos, todėl greitai susidėvi. Galutiniame rezultate gaunasi, kad jų reikia įsigyti daugiau nei vieną, kad galėtumėte ją pakeisti ištikus bėdai. Kitas trūkumas – apsauginė plėvelė apsaugo išmaniojo telefono nuo stiprių smūgių. Tai jeigu nusprendėte įsigyti apsauginę plėvelę, tuomet turite žinoti faktą, kad telefoną reikės itin saugoti nuo įvairių kritimų.

Apsauginis stikliukas yra atsparus smūgiams bei stipriems įbrėžimams. Ši apsaugos priemonė yra puiki, tačiau jos storis ir kaina, gali kažkam ir netikti. Kokybiški apsauginiai stikliukai gali būti storesni nei plėvelės vien dėl to, nes joje sudėtos kelios medžiagos, kurios apsaugo išmanųjį įrenginį. Taip pat dėl šios savybės stikliuko kaina būna aukštesnė. Tik reikia nepamiršti fakto, jog kartais dėl kokybiškų dalykų, reikia paaukoti šiek tiek daugiau lėšų. 

Ar apsimoka dengti telefoną nano danga?

Nano danga žinoma, kaip medžiaga, kuri apsaugo daiktus nuo išorinių neigiamų veiksnių. Ši danga naudojama ir išmaniųjų telefonų ekranų apsaugai. Tai skysta medžiaga, kuri yra padengiama ant jūsų telefono ekrano. Nano dangos privalumas ir ne, kad ji yra nematoma. Kai ji susidėvi sunku pasakyti, kada reikia ją keisti į naują, todėl taip galite pažeisti savo išmaniojo ekraną. Ar verta ją rinktis – turėtumėte nuspręsti patys, ar turėsite pakankamai laiko važiuoti pas specialistus ir tikrinti ekrano dangos būklę. 

Kaip reikia užklijuoti apsauginę plėvelę ar stikliuką?

Jeigu apsauginę plėvelę ar stikliuką, įsigijote fizinėje parduotuvėje, tuomet galite paprašyti joje dirbančių darbuotojų, kad jums ją užklijuotų. Bet jeigu nusprendėte plėvelę (stikliuką) įsigyti internetu, tuomet jums patiems reikės apsauginę priemonę užsiklijuot.

1. Nuvalykite stalą ant kurio dėsite telefoną. Stalo nuvalymas yra labai svarbus veiksmas, nes esančios dulkės gali patekti po jūsų dengiama apsaugine priemone. Taip pat galite nusiplauti rankas.

2. Nuimkite išmaniojo dėkliuką ir jį visą išvalykite (ne tik ekraną). 

3. Nuimkite seną telefono plėvelę arba stikliuką (jeigu tai yra naujas telefonas, apžiūrėkite ar nėra uždėtos laikinos plėvelės).

4. Ekraną nuvalykite drėgna servetėle (dažniausiai ji būna pridėta prie apsauginių priemonių).

5. Apsauginės plėvelės ar stikliuko komplekte rasite lipduką, kurio tikslas nuvalyti smulkias dulkes nuo jūsų telefono. 

6. Nuvalę dulkes, užklijuokite apsauginę plėvelę ar stikliuką.

7. Plėvelę ar stikliuką priderinkite prie telefono kontūrų ir švelniai paleiskite. Pirštu paspauskite per vidurį, kad iš apsauginės priemonės išeitų oras.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video