Aistra ir rutina: kaip sustiprinti pirmąją ir išvengti antrosios?

 Aistra ir rutina: kaip sustiprinti pirmąją ir išvengti antrosios?

Kad ir kaip banaliai tai beskambėtų, bet rutina gali padaryti didžiulę įtaką Jūsų gyvenimui. Poros gyvenimas – taip pat ne išimtis. Tad ką daryti ir kaip elgtis, kad rutina neužgesintų aistros?

Kad ir kiek daug įvairių veiklų bei įsipareigojimų turėtumėte Jūs ir Jūsų antroji pusė, turite suprasti, kad labai svarbu mėgautis laiku, kuris būtų skirtas vien tik Jums ir Jūsų gyvenimo žmogui. Tad būtinai susikurkite ritualą: kartą per mėnesį išvykite į trumputę, bent kelių dienų kelionę su savo antra puse ar bent vieną vakarą per savaitę skirkite romantiškam pasimatymui. Tai užtikrins kokybišką laiką dviese ir padės išvengti rutinos.

Drąsiai mėgaukitės naujomis veiklomis su savo antra puse. Naujų veiklų išbandymas yra labai naudingas kiekvienam žmogui, o kai tai daroma kartu su antra puse, reiškia ir dar vieną puikų dalyką – mažiau vietos rutinai.

Tą patį būtų galima pasakyti ir apie naujų dalykų išbandymą. Tad pats metas paklausti savęs, ko dar neišbandėte kartu su savo antra puse? Aistra.lt – vieta, kur laukia daugybė pikantiškų bei dar neatrastų naujienų Jūsų poros gyvenimui.

Kad ir kaip banaliai beskambėtų, tačiau nedidelės dovanėlės tikra gali pradžiuginti net pačią niūriausią dieną ir padėti išvengti rutinos. Tad nuolat džiuginkite ir stebinkite savo antrą pusę smulkmenomis, o dar geriau – darykite tai, kai ji to mažiausiai tikėsis.

Lankymasis kuo įvairesnėse vietose taip pat padės išvengti rutinos. Tad kuo dažniau lankykitės teatre, restorane, įvairiose pramogų bei pasilinksminimo vietose. Na, o jei laiką leidžiate namuose, tai vis tiek galite atlikti įvairius veiksmus, kurie įneš naujų spalvų, pavyzdžiui, vietoje įprastos vakarienės virtuvėje, galite rinktis vakarienę dekoruotame balkone.

Dar vienas patarimas visoms poroms – kuo daugiau laiko leiskite taip, kad atgautumėte jėgas. Puikiai tiks SPA procedūros, pasivaikščiojimas gamtoje ar poilsis prie ežero. Atgavę jėgas, turėsite daugiau naujų minčių apie tai, kaip įdomiai ir turiningai leisti savo laiką.

Išvengti rutinos bei palaikyti aistrą – paprasta, tereikia pasinaudoti šiomis idėjomis.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video