3 būdai susieti išmanųjį laikrodį su telefonu

 3 būdai susieti išmanųjį laikrodį su telefonu

Šiais laikais klasikinius laikrodžius vis dažniau pakeičia išmanieji – jie suteikia kur kas daugiau galimybių, leisdami stebėti savo fizinį aktyvumą ir sveikatos rodiklius. Tokiu būdu galime gyventi sveikesnį, aktyvesnį gyvenimą ir pasiekti užsibrėžtų tikslų. Tiesa, tam, kad pavyktų išnaudoti visas išmaniųjų laikrodžių galimybes, pravartu juos suporuoti su savo telefonais – tai galima padaryti keliais skirtingais būdais, kuriuos šį kartą ir aptarsime.

1. Susiejimas naudojant Bluetooth ryšį

Daugelis išmaniųjų laikrodžių gali būti sujungiami su „Android“ operacinę sistemą naudojančiais telefonais – jei toks yra ir Jūsų išmanusis, tikėtina, kad prietaisus galėsite suporuoti pasitelkdami Bluetooth ryšį. Tuomet turėtumėte vadovautis tokiais žingsniais:

·        „Android“ telefone įjunkite Bluetooth ryšį. Tai padarysite išmaniojo nustatymuose suradę šį ryšį. Turėtumėte įjungti ne tik Bluetooth, bet ir galimybę jį aptikti.

·        Įjunkite išmanųjį laikrodį. Prieš susiejant šiuos prietaisus, svarbu įsitikinti, kad laikrodis yra įjungtas. Dažniausiai tai galima padaryti ilgesnį laiką paspaudus įjungimo mygtuką.

·        Susiekite laikrodį su telefonu. Kai laikrodis įjungtas, galima sugrįžti prie telefono. Turėtumėte sugrįžti prie Bluetooth nustatymų ir surasti parinktį „Ieškoti įrenginių“ arba „ Nuskaityti įrenginius“. Sąraše turėtumėte surasti savo laikrodį – tuomet ekrane pasirodys kodas. Patikrinkite, ar jis sutampa su laikrodžiu ir juos suporuokite. Laikrodyje taip pat turėtumėte pamatyti informaciją apie sėkmingai įvykdytą procesą – jis yra ypač paprastas.

2. Susiejimas su specialia programėle

Populiariausi gamintojai susiejimui dažnai siūlo pasitelkti jų pačių sukurtas programėles. Pavyzdžiui, jei turite Samsung Galaxy S22 telefoną ar kitą šios kompanijos išmanųjį, Jums reikėtų naudoti „Galaxy Wearable“ programėlę, o jeigu esate Apple produkcijos fanai, bus reikalinga „WearOS“ programėlė. Tokiam susiejimui taip pat yra reikalingas Bluetooth ryšys, tačiau skirtumas tas, kad visi veiksmai atliekami naudojant atitinkamą programą. Nors kiekvienos iš jų instrukcijos gali šiek tiek skirtis, pagrindiniai žingsniai išlieka panašūs:

·        Parsisiųskite ir įdiekite atitinkamą programėlę į savo išmanųjį telefoną. Priklausomai nuo naudojamo modelio, tam galite pasitelkti „Google Play Store“ arba „Apple Store“ programas.

·        Įsitikinkite, kad abiejuose prietaisuose yra įjungtas Bluetooth ryšys. Kai kurie gamintojai reikalauja, jog išmanusis laikrodis susiejimo metu būtų pilnai pakrautas arba prijungtas prie pakrovėjo – šią informaciją reikėtų pasitikrinti papildomai.

·        Programoje pasirinkite poruojamą įrenginį ir sekdami jos nustatymus, susiekite abu įrenginius.

3. Susiejimas naudojant kitas programas

Ne tik prieš tai minėti, bet ir kiti gamintojai pasitelkia įvairias papildomas, nemokamas programėles, skirtas šių įrenginių suporavimui. Dažniausiai ši informacija yra pateikiama laikrodžio instrukcijose ir gamintojo svetainėse, tačiau tokią programą galima surasti įvedus naudojamo modelio pavadinimą atitinkamoje, pavyzdžiui, „Google Play“ parduotuvėje. Kai kurie gamintojai netgi pabrėžia, jog visos funkcijos atsiskleis tik tuomet, jei bus naudojama atitinkama programa ir aukščiau aptartas poravimas Bluetooth ryšiu nėra pateikiamas kaip variantas. Visgi, daugelis kompanijų leidžia rinktis ir tokį būdą.

Jei poravimui bus reikalinga programėlė, reikėtų vadovautis tais pačiais žingsniais, kurie yra įvardinti antrajame metode. Jums tereikia parsisiųsti atitinkamą programą ir vadovautis ekrane pateikiamomis instrukcijomis. Visos jos yra labai aiškios ir paprastos, tad išmaniojo telefono ir laikrodžio suporavimas neturėtų sukelti jokių nesklandumų net ir tuomet, jei tai darysite pirmą kartą. Svarbiausia įsitikinti, kad šie prietaisai iš viso yra suderinami tarpusavyje.

Akivaizdu, kad šių prietaisų susiejimas tarpusavyje tikrai nebus sudėtingas – svarbiausia vadovautis instrukcijomis. O jeigu dar tik svarstote apie tokio aksesuaro įsigijimą, el. parduotuvėje Pigu.lt Garmin laikrodžiai ir kitų žymių kompanijų prietaisai nustebins geromis kainomis ir plačia pasirinkimo įvairove. 

1 Komentaras

  • iver.lt pirkau internete

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video