NAUJIENOS

Visos kategorijos

Nauja erdvė Jūsų kūno pokyčiams – sporto klubas „Black gym“!

www.rinkosaikste.lt - 12:09 Gruodžio 28d. 2019

Sausio pradžioje Kėdainiuose duris atvers modernus, novatoriškas bei estetiškos erdvės sporto klubas „Black gym“.

Dėmesys kokybei ir profesionalumui

Kokybiška, profesionali įranga bei profesionalus dėmesys kiekvieno kliento poreikiams – tokiu devizu rinktis aktyvų gyvenimo būdą kėdainiečius kviečia naujasis sporto klubas.

Jungtinėje Karalystėje fizinio rengimo ir sporto vadybos bakalauro laipsnį įgijęs bei dešimties metų asmeninio trenerio patirtį svečioje šalyje sukaupęs vienas iš sporto klubo trenerių sieka, jog kuo daugiau žmonių atrastų taisyklingo judėjimo teikiamą naudą ir malonumą sportuoti.

„Norime, kad į šį sporto klubą atėję kėdainiečiai jaustųsi komfortiškai. Sportuoti kviečiame visus, o ypač tuos, kurie iki šiol nedrįso ar jautėsi nepatogiai sporto klube. Mūsų prioritetas – draugiška, motyvuojanti aplinka ir dėmesys žmogui.

Sporto klube „Black gym“ Jums profesionaliai padės, patars ir į visus klausimus atsakys treneriai bei kineziterapeutai. Individualiai įvertinsime kiekvieno žmogaus sveikatos būklę, fizinį pasirengimą, aptarsime kliento lūkesčius.

Jei Jus kamuoja nugaros, kelių, pečių skausmai, turite tam tikrų fizinių negalių, patyrę specialistai parinks ir parodys, kaip taisyklingai atlikti būtent Jums tinkamus pratimus“, – sako pašnekovas.

„Black gym“ dirbs itin patogiu laiku – nuo 6.30 val. iki 21:45 val, taip pat ir savaitgaliais. Taigi tinkamą laiką sportui atras kiekvienas.

Jūsų laukia – užsukite!

Daugiau informacijos teiraukitės tel. 8 657 75 772el. paštu blackgym20@outlook.com, „Facebook“ puslapyje – Sportuojam Kedainiuose.

Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.

SKELBIMAI

touched by digitouch!