NAUJIENOS

Visos kategorijos

„Baltoji salė“ duris vėl atvėrė „Gedulo saloje“

RinkosAikste.lt - 14:13 Rugsėjo 09d. 2020

Po remonto duris vėl atvėrė Šv. Juozapo bažnyčios šventoriuje įsikūrusi įmonės „Gedulo sala“ šarvojimo salė, kėdainiečiams labiau žinoma kaip „Baltoji salė“.
Naujoji salės koncepcija – šarvojimas turi vykti per dvasingumo ir sakralumo prizmę.

Kiekvienas vidaus dizaino elementas nėra atsitiktinis ir turi savo prasmę.

Interjero idėja tiesiogiai siejasi su šarvojimo salės vieta, t. y. Šv. Juozapo parapijos bažnyčia, kuri yra medinė, autentiška ir pripažinta kultūros paveldu.

Nuo seno lietuvių ryšys su medžiais yra labai stiprus. Daugelis medžius tapatino su žmonių gyvenimu ir likimu, nes jie kaip ir mes – gimsta, auga, sensta ir miršta...

Interjere panaudoti natūralaus medžio elementai puikiai dera su moderniais sprendimais. Mediniais akcentais apipintos žvakidės, kryžius, pakyla bei nekrologas tarsi šaukia, jog tai dar ne pabaiga ir glostydami mūsų sielas suteikia atgimimo bei prisikėlimo viltį.

Įmonės devizas lieka nepakitęs: pagarba velioniui ir jo artimiesiems, patikimumas, profesionalumas, aukšta paslaugų kokybė, prieinamos kainos ir pagalba, kai to labiausiai reikės.

Tel. (8-347) 60 455, mob. 8 615 50 990 (visą parą).
www.gedulosala.lt, @Gedulosala

Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.

SKELBIMAI

touched by digitouch!