NAUJIENOS

Visos kategorijos
Kauno policijos pareigūnai dirbo mūsų mieste tiek šeštadienį, tiek sekmadienį.  / Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Savaitgalį – galingas policijos reidas (GALERIJA)

Dimitrijus KUPRIJANOVAS - 09:49 Lapkričio 26d. 2019

savaitgalį Kėdainiuose lankėsi gausus policijos desantas iš laikinosios sostinės. Kauno policijos pareigūnai dirbo mūsų mieste tiek šeštadienį, tiek sekmadienį. Reido rezultatai pareigūnus nustebino – Kėdainių gatvėse savaitgaliais vis dar važinėja įžūlūs, neblaivūs ir beteisiai vairuotojai.

Reidui vadovavęs Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos 2-ojo būrio vadas Vaidas Aleknavičius pažymėjo, kad Kėdainiuose reidų metu apskritai nustatoma daugiausia pažeidėjų iš visų mažųjų Kauno apskrities savivaldybių.

„Pirmąją reido dieną, šeštadienį, viduryje dienos sučiupome girtą vairuotoją. Taip pat nustatėme du vairuotojus, kurie vairavo automobilį neturėdami tam teisės.

Sekmadienį nustatėme tris vairuotojus, kurie neturėjo teisės vairuoti automobilio. Taip pat buvo ne vienas vairuotojas, kuris buvo vartojęs alkoholio, tačiau jo norma neviršijo leistinos. Dar norėčiau pastebėti, kad nemažai vairuotojų buvo sąmoningi ir išgėrę perduodavo vairuoti automobilį savo žmonoms ar draugėms.

Apskritai Kėdainiuose situacija nėra gera, čia reidų metu mes įprastai nustatome daugiausiai pažeidimų iš visų apskrities mažųjų miestų. Kėdainiai pažeidėjų skaičiumi lenkia Jonavą, Raseinius, Kaišiadoris, Prienus. Ir čia kalba eina apie tuos pažeidėjus, kurie važiuoja neblaivūs ar neturi teisės vairuoti.

Tai pat reidų metu nustatoma ir kitų pažeidėjų. Dar mus labai stebina vairuotojų įžūlumas, kai jie bando papirkti pareigūnus, bando sprukti nuo jų, išsisukti nuo atsakomybės“, – pabrėžia V. Aleknavičius.

Plačiau apie net dvi dienas trukusį reidą – ketvirtadienio „Rinkos aikštėje“.

3 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.

SKELBIMAI

touched by digitouch!