NAUJIENOS

Visos kategorijos
Tokio masto reidas Kėdainiuose organizuotas pirmą kartą. Neatmetama, kad jis susijęs su neseniai mūsų mieste įvykusiu išpuoliu prieš policijos pareigūnus.  / Autoriaus nuotr.
  • NAUJIENOS
  • Ties riba
  • Kėdainiuose – Lietuvos kelių policijos tarnybos reidas (FOTOGALERIJA)

Kėdainiuose – Lietuvos kelių policijos tarnybos reidas (FOTOGALERIJA)

Dimitrijus KUPRIJANOVAS - 10:58 Birželio 29d. 2018

Ketvirtadienį į Kėdainius atvyko gausios policijos pareigūnų pagėjos. Iš Vilniaus atvažiavę Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai vykdė reidą, kurio metu nustatyta daugybė pažeidėjų. Tokio mąsto reidas Kėdainiuose organizuotas pirmą kartą. Neatmetama, kad jis susijęs su neseniai mūsų mieste įvykusiu išpuoliu prieš policijos pareigūnus.

Visą ketvirtadienio dieną Kėdainių mieste dirbo trys Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnų ekipažai, dar du pareigūnai patruliavo su policijos motociklais. Pasirinktose miesto vietose pareigūnai stabdė įtarinus automobilius. Štai vien J. Basanavičiaus gatvėje nustatyta gausybė pažeidėjų: trys pareigūnai nuolat pildė protokolus, likusieji stabdė eismo dalyvius.

Dažniausiai vairuotojai įkliuvo dėl to, kad nesegėjo diržo, dėl netvarkingų automobilio dokumentų, keli vairuotojai įkliuvo važuodami be numerių ar su nelietuviškais numeriais, buvo įkliuvusių dėl netinkamo langų tamsinimo. Pareigūnai dieną nesitikėjo nustatyti neblaivių vairuotojų, dažniausiai buvo nustatomi smulkūs pažeidimai.

Vakare į Kėdainius suvažiavo gausus būrys policijos pareigūnų iš Kauno apskrieties vyriausiojo policijos komisariato. Išsidėstę keliose miesto vietose, pareigūnai išskirtinai tikrino vairuotojų blaivumą.

Taip pat visą naktį Kėdainių mieste ir rajone patruliavo nežymėta policjos „Škoda“. Nustatytas ne vienas pažeidimas.

Detaliau apie specialios priemonės rezultatus pareigūnai žada informuoti kitą savaitę.

 

2 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.
Taip pat skaitykite
img

Vogė magnetofoną, akinius, benziną

Ties riba
11:24 Liepos 20d. 2018
img

Vyro smurtas baigėsi ant areštinės gultų

Ties riba
10:13 Liepos 18d. 2018
img

Paobelyje sulaikė girtą vairuotoją

Ties riba
11:37 Liepos 17d. 2018
img

Kėdainių rajone krovininis traukinys partrenkė žmogų

Ties riba
Papildytas
1
10:06 Liepos 16d. 2018
img

Sodų gatvėje apšvarintas butas

Ties riba
08:19 Liepos 16d. 2018
img

Pernaravos seniūnijoje sudegė vasarnamis

Ties riba
10:11 Liepos 13d. 2018
img

Gelbėtojai iš upės ištraukė šunelį

Ties riba
09:37 Liepos 13d. 2018
img

Prie vairo sėdo neblaivus

Ties riba
10:42 Liepos 10d. 2018

SKELBIMAI

touched by digitouch!