NAUJIENOS

Visos kategorijos
Tokio masto reidas Kėdainiuose organizuotas pirmą kartą. Neatmetama, kad jis susijęs su neseniai mūsų mieste įvykusiu išpuoliu prieš policijos pareigūnus.  / Autoriaus nuotr.
  • NAUJIENOS
  • Ties riba
  • Kėdainiuose – Lietuvos kelių policijos tarnybos reidas (FOTOGALERIJA)

Kėdainiuose – Lietuvos kelių policijos tarnybos reidas (FOTOGALERIJA)

Dimitrijus KUPRIJANOVAS - 10:58 Birželio 29d. 2018

Ketvirtadienį į Kėdainius atvyko gausios policijos pareigūnų pagėjos. Iš Vilniaus atvažiavę Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai vykdė reidą, kurio metu nustatyta daugybė pažeidėjų. Tokio mąsto reidas Kėdainiuose organizuotas pirmą kartą. Neatmetama, kad jis susijęs su neseniai mūsų mieste įvykusiu išpuoliu prieš policijos pareigūnus.

Visą ketvirtadienio dieną Kėdainių mieste dirbo trys Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnų ekipažai, dar du pareigūnai patruliavo su policijos motociklais. Pasirinktose miesto vietose pareigūnai stabdė įtarinus automobilius. Štai vien J. Basanavičiaus gatvėje nustatyta gausybė pažeidėjų: trys pareigūnai nuolat pildė protokolus, likusieji stabdė eismo dalyvius.

Dažniausiai vairuotojai įkliuvo dėl to, kad nesegėjo diržo, dėl netvarkingų automobilio dokumentų, keli vairuotojai įkliuvo važuodami be numerių ar su nelietuviškais numeriais, buvo įkliuvusių dėl netinkamo langų tamsinimo. Pareigūnai dieną nesitikėjo nustatyti neblaivių vairuotojų, dažniausiai buvo nustatomi smulkūs pažeidimai.

Vakare į Kėdainius suvažiavo gausus būrys policijos pareigūnų iš Kauno apskrieties vyriausiojo policijos komisariato. Išsidėstę keliose miesto vietose, pareigūnai išskirtinai tikrino vairuotojų blaivumą.

Taip pat visą naktį Kėdainių mieste ir rajone patruliavo nežymėta policjos „Škoda“. Nustatytas ne vienas pažeidimas.

Detaliau apie specialios priemonės rezultatus pareigūnai žada informuoti kitą savaitę.

 

2 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.

SKELBIMAI

touched by digitouch!