NAUJIENOS

Visos kategorijos
Ketvirtadienį viename Kėdainių daugiabučių namų numesta nuorūka ant kojų sukėlė visas specialiąsias tarnybas ir nejuokais išgąsdino gyventojus  / „Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Dėl numestos nuorūkos kilo didžiulė sumaištis

rinkosaikste.lt - 09:47 Kovo 08d. 2019

Kartais numesta nuorūka gali sukelti gausybę problemų. Nuo jos gali kilti ir didžiulis gaisras. Ketvirtadienį viename Kėdainių daugiabučių namų numesta nuorūka ant kojų sukėlė visas specialiąsias tarnybas ir nejuokais išgąsdino gyventojus.

Bendrajame pagalbos centre 21:39 val. buvo gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Smilgos gatvėje, uždūminta laiptinė. Į įvykio vietą išskubėjo ugniagesiai gelbėtojai ir greitosios medikai.

Atvykus buvo uždūmintas butas ir penkių aukštų pastato laiptinė. Bute, balkone, nuo numestos nuorūkos smilko čiužinys. Atidarius buto ir laiptinės langus patalpos išvėdintos.

Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.

SKELBIMAI

touched by digitouch!