NAUJIENOS

Visos kategorijos
„Kėdainiai Arena cup – 2017“ susigrūmė net aštuonių valstybių futbolininkai: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Anglijos, Ukrainos, Rusijos, Baltarusijos ir Lenkijos.  / FK „Nevėžis“ nuotr.
  • NAUJIENOS
  • Sportas
  • Tarptautiniame futbolo turnyre triumfavo Lietuvos komandos (galerija)

Tarptautiniame futbolo turnyre triumfavo Lietuvos komandos (galerija)

RinkosAikste.lt - 12:28 Gruodžio 06d. 2017

Gruodžio 1–3 dienomis Kėdainių arenoje nugriaudėjo tarptautinis 2005 ir 2006 metais gimusių vaikų futbolo turnyras „Kėdainiai Arena cup – 2017“, kuriame susigrūmė net aštuonių valstybių futbolininkai: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Anglijos, Ukrainos, Rusijos, Baltarusijos ir Lenkijos.

Sėkmingiausiai turnyras susiklostė Lietuvos futbolo komandoms. 2005 m. gimimo amžiaus kategorijoje nugalėjo Vilniaus futbolo mokyklos komanda (treneris – Pavelas Vorobjovas), o 2006 m. gimimo kategorijoje pergalę šventė Panevėžio futbolo akademijos ekipa (treneris – Albinas Radeckas).

2005 metų gimimo grupėje kovoje dėl dėl trečiosios vietos Estijos klubas „IRBIS“ tik po baudinių serijos palaužė svečius iš Ukrainos – Melitopolio „Spartak“ komandą.

Finale Vilniaus FM 2:0 įveikė Latvijos atstovus – „Jurmala – Lielupe“.

2006 m. gimimo grupėje, kovoje dėl trečiosios vietos Palangos „Gintaras“ rezultatu 2:0 įveikė „Liepoja City“ (Latvija). Atkakli kova užvirė finale, kuriame Panevėžio FA susitiko su Belgorod „Raduga“ komanda iš Rusijos. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1, o baudinius tiksliau realizavę panevėžiečiai ir tapo šios amžiaus grupės nugalėtojais.

Galutinė 2005 m. g. berniukų komandų turnyro lentelė:

  1. Vilniaus FM
  2. „Jurmala – Lielupe“ (Latvija)
  3. JK Kivioli „IRBIS“ (Estija)
  4. Melitopol „Spartak“ (Ukraina)
  5. Varšuvos „Blyskawica“ (Lenkija)
  6. AFC „Wimbledon“ (Anglija)
  7. Vilniaus BFA
  8. Grodno „Neman-A“ (Baltarusija)
  9. Jurmalos „Spartaks“ (Latvija)
  10. Kėdainių FK „Nevėžis“
  11. „Merkuur Junior“ (Estija)
  12. FK „Girionys“
  13. Grodno „Neman-B“ (Baltarusija)
  14. FC „Ylenurme“ (Estija)

Rezultatyviausias žaidėjas: Milanas Rutkowskis (Vilnius FM)

Geriausias turnyro vartininkas: Ilja Barkanov („Irbis“)

Geriausias turnyro gynėjas: Simas Civilka (Vilnius FM)

Geriausias turnyro puolėjas: Robert Boč („Jurmala – Lielupe“)

Galutinė 2006 m. g. berniukų komandų turnyro lentelė:

  1. Panevėžio FA
  2. Belgorod „Raduga“ (Rusija)
  3. Palangos „Gintaras“
  4. „Liepoja City“ (Latvija)
  5. AFC „Wimbledon“ (Anglija)
  6. Melitopol „Spartak“ (Ukraina)
  7. Grodno „Neman“ (Baltarusija)
  8. Starogard Gdanski „Beniaminek 03“ (Lenkija)
  9. JK Kivioli „IRBIS“ (Estija)
  10. Londono „10 Academy“ (Anglija)
  11. FK „Girionys“
  12. Kėdainių FK „Nevėžis-2“
  13. Kėdainių FK „Nevėžis“
  14. Bialystok „Hatrik – 2“ (Lenkija)
  15. Bialystok „Hatrik – 1“ (Lenkija)
  16. FC „Ylenurme“ (Estija)

Rezultatyviausias žaidėjas: Airik Balasanov (Palangos „Gintaras“)

Geriausias turnyro vartininkas: Danil Krilov (Belgorod „Raduga“)

Geriausias turnyro gynėjas: Ignas Lukoševičius (Panevėžio FA)

Geriausias turnyro puolėjas: Eimantas Žižiūnas (Panevėžio FA)

0 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.

SKELBIMAI

touched by digitouch!