NAUJIENOS

Visos kategorijos
Jaunų kėdainiečių iniciatyva rengiamas krepšinio turnyras „Krepšinio naktis‘18“  šįmet skaičiuoja trečiuosius savo metus. Tiek pernai, tiek užpernai jis sutraukė per 200 dalyvių iš įvairių šalies miestų.  / „Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Kėdainiuose vėl siautės naktinis krepšinis

Justina ŠVEIKYTĖ - 13:10 Birželio 21d. 2018

Lietuvos antrąja religija tituluojamo krepšinio entuziastai, sukluskite. Ne tik sukluskite, bet ir pasižymėkite savo darbo kalendoriuose, kad jūsų liepos 20-osios vakaras – užimtas. Kodėl? Atsakymas paprastas: todėl, kad tą vakarą jūs dalyvausite tradicija jau tapusiame naktinio krepšinio turnyre „Krepšinio naktis‘18“! Visai kaip naktinis vakarėlis – tik krepšinio tematika.

Džiugina aktyvumas: ir dalyvių, ir rėmėjų

Prieš trejus metus Kėdainiuose gimusi naktinio krepšinio turnyro tradicija šiame mieste prigyti netruko. Debiutiniais renginio metais jėgas J. Radvilos studijų centro sporto aikštyne išbandė 42 komandos, o pernai – dviem daugiau. Kasmet – per du šimtus antrąja šalies religija tituluojamos sporto šakos entuziastų.

Dedame pastangas, kad šįmet turnyras „Krepšinio naktis‘18“ būtų dar kokybiškesnis, dar įsimintinesnis ir dar įspūdingesnis negu pirmuosius du kartus. Man, kaip kėdainiečiui, ypatingai smagu, kai mūsų miesto vardas minimas ir girdimas iš gerosios pusės. D. Maselskis

Ir toli gražu ne vien kėdainiečių komandos susikauna ant parketo. Į Lietuvos vidurį atvyksta gatvės krepšinio mylėtojai iš Vilniaus, Klaipėdos, Kauno, Šiaulių, Utenos, Šakių, Alytaus, Ukmergės bei kitų miestų.

„Metai iš metų „Krepšinio naktis“ tampa vis populiaresnė. Daugėja dalyvių, didėja susidomėjimas, – pasakoja Donatas Maselskis, vienas iš naktinio krepšinio šventės Kėdainiuose organizatorių. Šįmet visus organizacinius galvos skausmus jis dalijasi su bendraminčiais kraštiečiais Domantu Tiškumi ir Raivydu Rakausku. – Džiugina ir tai, kad prie turnyro įgyvendinimo prisideda vis daugiau Kėdainių miesto ir rajono įmonių, verslininkų bei ūkininkų.“

Kartelė kyla vis aukščiau

Jaunas vyras prasitaria, kad kaskart vos tik pasibaigus „Krepšinio nakties“ turnyrui prasideda kitų metų renginio planavimas.

„Natūralu, kad augant susidomėjimui organizatoriams kartelė kyla vis aukščiau. Tad dedame pastangas, kad šįmet turnyras „Krepšinio naktis‘18“ būtų ne tik gausesnis. Pirmiausia – dar kokybiškesnis, dar įsimintinesnis ir dar įspūdingesnis negu pirmuosius du kartus. Man, kaip kėdainiečiui, ypatingai smagu, kai mūsų miesto vardas minimas ir girdimas iš gerosios pusės“, – šypteli D. Maselskis.

Registracija jau prasidėjo

Šįmet tradiciškai „Krepšinio nakties“ dalyviai grumsis trijose – merginų ir moterų, jaunimo (2001 m. ir anksčiau gimę) bei vyrų (2000 m. ir vėliau gimę) – grupėse.

Registracija į turnyrą jau vyksta čia ir tęsis iki liepos 13 dienos.

Naktinis krepšinis J. Radvilos studijų centro sporto aikštyne karaliaus liepos 20 dieną, penktadienį, nuo 20 val.

Daugiau informacijos apie „Krepšinio naktis‘18“.

1 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.

SKELBIMAI

touched by digitouch!