NAUJIENOS

Visos kategorijos
Kėdainiečiams namų sienos buvo pergalingos – Kėdainių arenoje vykusiame Lietuvos krepšinio veteranų lygos čempionate mūsų miesto vyrų komanda pirmą kartą istorijoje iškovojo aukso medalius.  / LKVL nuotr.

Kėdainių krepšininkai iškovojo auksą

Kristina MIRVIENĖ - 12:10 Balandžio 16d. 2018

Praėjusį savaitgalį Kėdainių arenoje praūžusiame Lietuvos krepšinio veteranų lygos čempionate mūsų miesto komanda iškovojo pirmąją vietą. Vyresnių krašto krepšininkų komanda „Kėdainiai“ čempionų titulą šiose varžybose pelnė pirmą kartą istorijoje.

Pirmi šalyje

Kėdainiuose vykusiame čempionate balandžio 7–8 d. varžėsi aštuonios komandos iš visos Lietuvos. Keturios moterų komandos, kuriose žaidė ne jaunesnės nei 45 metų moterys, ir tiek pat vyrų komandų, kurių sudėtyje rungtyniavo 65 metų ir vyresni sportininkai, kovojo ne tik dėl geriausios komandos vardo, bet ir dėl teisės atstovauti savo šaliai tarptautinėse varžybose.

Tarp moterų komandų geriausiai sekėsi Vilniaus „Svajai“, antrąją vietą užėmė Kretingos „Augma“, bronza atiteko Radviliškio „SK Šeduvos malūnui“.

Vyrų prizinis trejetukas išsidėstė taip – pirmą kartą šio čempionato istorijoje pirmąją vietą ir teisę savo šaliai atstovauti Europos krepšinio veteranų čempionate iškovojo Kėdainių „Kėdainiai“, sidabras atiteko Vilniaus SK „Vilniaus statybos senjorai“, treti liko klaipėdiečių komanda „Ranga“.

Buvę „Nevėžio“ žaidėjai

Mes esame seni kovų draugai (juokiasi). Komandos sudėtis jau daug metų nesikeičia, esame puikiai vieni su kitais susižaidę, taip pat mūsų gretas puikiai papildė bei pastiprino kolegos iš kitų šalies miestų, taip pat žaidėjas iš Estijos. Manau, kad tai ir lėmė mūsų pergalę. V. Valiukevičius

Komandoje „Kėdainiai“ rungtyniauja buvę profesionalūs krepšininkai, nemaža jų dalis kažkada atstovavo Kėdainių „Nevėžio“ krepšinio komandai. Čempionų komandai vadovauja Stasys Mickevičius, kartu su juo pergalės link ėjo Vygandas Valiukevičius, Eugenijus Lenkauskas, Vidas Šliogeris, Vladas Buiko (vyriausias komandos žaidėjas, kuriam yra 70 metų), Kęstutis Kundrotas, Juozas Čižauskas ir kt. Taip pat kėdainiečiams pergalę iškovoti pagelbėjo ir kolegos iš kitų šalies miestų bei užsienio.

„Mes esame seni kovų draugai (juokiasi). Komandos sudėtis jau daug metų nesikeičia, esame puikiai vieni su kitais susižaidę, taip pat mūsų gretas puikiai papildė bei pastiprino kolegos iš kitų šalies miestų, taip pat žaidėjas iš Estijos. Manau, kad tai ir lėmė mūsų pergalę. Labai tikimės, kad gegužės 26 d. Estijoje prasidėsiančiame Baltijos šalių krepšinio veteranų lygos čempionate mus taip pat lydės sėkmė. Šiuo metu intensyviai ruošiamės čempionatui, bent porą kartų per savaitę susirenkame į treniruotes, daug dėmesio skiriame tinkamai mitybai bei sveikam gyvenimo būdui. Planuojame prie mūsų pakviesti prisijungti ir keletą žaidėjų iš kitų šalies komandų, tad tikiu, kad subursime labai stiprią komandą, kuri turėtų parodyti neblogus rezultatus tarptautinėse varžybose“, – sako Lietuvos krepšinio veteranų lygos čempionato Kėdainiuose vienas iš organizatorių, taip pat krepšinio komandos Kėdainių „Kėdainiai“ žaidėjas Vygandas Valiukevičius, kuris taip pat buvo pripažintas ir geriausiu turnyro žaidėju. 

„Krepšinio veteranų lygos tikslas – ne tik suteikti krepšinio entuziastams galimybę rungtyniauti pasitraukus iš profesionaliojo sporto, bet ir suburti bendraminčius, palaikyti ryšius su kolegomis, taip pat skatinti sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą sulaukus vyresnio amžiaus. Veteranai varžosi septyniose skirtingose amžiaus grupėse, moterys veteranų lygoje rungtyniauja nuo 35, o vyrai nuo 40 metų. Vyriausi lygos žaidėjai yra vyresni nei 70 metų – džiugu, kad žmonės, sulaukę net ir tokio amžiaus, vis dar sportuoja bei stengiasi išlikti aktyvūs“, – pabrėžia Vytoldas Masalskis, Lietuvos krepšinio veteranų lygos direktorius.

0 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.

SKELBIMAI

touched by digitouch!