NAUJIENOS

Visos kategorijos
Kauno sporto halėje kėdainiečiai turėjo pripažinti „Betsafe–LKL“ čempionų titulą ginančių Kauno „Žalgirio“ krepšininkų pranašumą trylikos taškų skirtumu.  / BNS.lt nuotr.

Dzūkijoje pralaimėjo „Dzūkijai“

Justina ŠVEIKYTĖ - 22:00 Rugsėjo 29d. 2018

Šeštadienio vakarą Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) pirmenybėse nesėkmę Alytuje parytė Kėdainių „Nevėžio“ (0/3) krepšininkai,  Andrejus Urlepo treniruojamiems „Dzūkijos“  (1/1) krepšininkams pralaimėję rezultatu 61:81 (4:38, 13:6, 23:22, 21:15).

Alytiškiai rungtynių pradžioje į priekį išsiveržė rezultatu 10:0. Po pirmojo kėlinio aikštės šeimininkai priekyje buvo rezultatu 38:4.

Po dviejų ketvirčių švieslentėje rezultatas 44:17 degė dzūkų naudai. Trečiojo ir ketvirtojo kėlinių metu abiejų ekipų žaidimas buvo apylygis, bet pergalę iškovojo pirmajame kėlinyje pranašumą susikrovę Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkai.

„Tiesą sakant, pirmą kartą pasitaikė tokios rungtynės, kad komanda taip blogai sužaistų pirmą kėlinį, – apgailestavo „Nevėžio“ strategas Ramūnas Cvirka. – Per pirmą kėlinį viskas ir buvo prarasta.“

Kitas rungtynes reprezentacinės Kėdainių krepšinio komandos krepšininkai spalio 3 dieną žais su Kauno „Žalgirio“ krepšininkais, laikinosios sostinės sporto halėje.

„Nevėžis“: Chauncey Collinsas 22 (6 atk. kam.), Jon-Christopher Fulleris 11, Gabrielius Maldūnas 10 (11 atk. kam.), Aidas Einikis 6.

„Dzūkija“: Kendrickas Brownas ir Dominykas Domarkas – po 14, Egidijus Dimša ir Paulius Petrilevičius – po 12.