NAUJIENOS

Visos kategorijos
Vyresnio amžiaus kraštietis pastebėjo, kad lipdamas Kėdainių PSPC centrinio įėjimo laiptais jaučiasi nesaugus, mat čia nėra turėklų.  / Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

PSPC nėra laiptų turėklų – įstaiga ruošiasi remontui

Kristina MIRVIENĖ - 08:11 Birželio 18d. 2019

Į „Rinkos aikštės” redakciją kreipėsi savo rūpesčiu norėjęs pasidalinti garbaus amžiaus kraštietis Eugenijus. 86 metų senolis bėdojo, kad nors save ir laiko dar pakankamai stiprios sveikatos, vis tik į Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) patalpas jam patekti yra gana sudėtinga. Sunkumas, anot senjoro, tame, kad įstaigos centrinio įėjimo laiptai nėra pritaikyti vyresniems ar judėjimo sunkumų turintiems žmonėms.

„Poliklinikoje esu neretas svečias. O kaskart apsilankius Kėdainių PSPC, susiduriu su ta pačia bėda – man keblu patekti į poliklinikos vidų pro centrinį įėjimą, esantį netoli autobusų stotelės.

Problema tokia, kad laiptai, vedantys centrinio įėjimo link, yra be turėklų, dėl to jais lipdamas jaučiuosi nesaugiai. Tenka lipti pasiramstant į sienas ar įsikibus į kokio geranoriško žmogaus parankę.

Pastebėjau, kad ne man vienam sunku užlipti šiais laiptais – matau nemažai bendraamžių, lipančių įsikabinusių į sieną ar trypčiojančių vietoje bandant saugiai įveikti laiptus.

Tiesa, šalia yra neįgaliesiems skirtas užvažiavimas, čia yra ir turėklai, bet aš dar pats vaikštau, tad norėčiau geriau laiptais lipti, o be to, tuo užvažiavimu ir tokį nemenką lanką reikia padaryti. Būtų labai gerai, jei prie laiptų atsirastų turėklai, tuomet mes, senukai, daug lengviau ir saugiau užliptume į polikliniką. Tad ir norėjau pasiteirauti ar Kėdainių PSPC vadovybė negalėtų kažkaip šios problemos išspręsti, juk įtaisyti turėklus gal nekainuotų labai daug”, – teiraujasi kraštietis.

Problema tokia, kad laiptai, vedantys centrinio įėjimo link, yra be turėklų, dėl to jais lipdamas jaučiuosi nesaugiai. Eugenijus

Situaciją pakomentuoti paprašėme Kėdainių PSPC vadovės Audronės Rimkevičienės. Ji patvirtino, kad problema įstaigai yra žinoma ir ją rengiamasi netrukus išpręsti.

,,Ruošiamės dideliam įstaigos remontui, kurio metu bus išpręsta ir problema dėl cetrinio įėjimo laiptų turėklų.

Šių turėklų bėda man yra puikiai žinoma. Patys matome, kad jų čia tikrai reikia. Iš tikrųjų vyresnio mažiaus žmonėms yra sunku tais laiptais užlipti be turėklų. Tad jie tikrai ten atsiras, bet, deja, tikrai ne šiandien ir ne rytoj.

Žinote, projektiniai pirkimai užtrunka, bet turėklai tikrai bus.

Remonto metu, apie kurį kalbu, bus sutvarkyti ne tik centrinio įėjimo laiptai, bet ir kitos Kėdainių PSPC vietos – šeimos gydytojų, pediatrų kabinetai, patalpos bus dar geriau pritaikytos neįgaliesiems.

Remonto darbai bus atliekami ir keturiose rajono ambulatorijose.

Projekto darbų apimtys numato taip pat ir medicininės bei kompiuterinės įrangos atnaujinimą. Šiam projektui skirta apie 400 tūkst. eurų.

Numatytus darbus planavome pradėti dar šią vasarą, rugpjūčio mėnesį, tačiau, matome, kad jie greičiausiai bus pradėti vėliau, nes projekto vykdymo procedūros vyksta ne taip sparčiai kaip norėtųsi”, – informuoja VšĮ Kėdainių PSPC direktorė Audronė Rimkevičienė.

1 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.
Taip pat skaitykite
img

Žemaitės kvartalo gyventojai nenori konteinerių po langais

SKAITYTOJAI DALINASI
10:19 Rugpjūčio 07d. 2020
img

Gandrams kelias į lizdą – užtvertas

SKAITYTOJAI DALINASI
13:45 Balandžio 09d. 2020
img

Paštas siuntas saugos visą karantino laiką

SKAITYTOJAI DALINASI
10:03 Balandžio 08d. 2020
img

Kodėl vanduo kalkėtas ir brangus?

SKAITYTOJAI DALINASI
09:33 Vasario 11d. 2020
img

Savivaldybė su dviratininko skundu nesutinka

SKAITYTOJAI DALINASI
09:46 Sausio 20d. 2020
img

Nusiskundimai vilniečių įmone nesiliauja

SKAITYTOJAI DALINASI
09:00 Lapkričio 12d. 2019
img

Svetimo miesto netausoja

SKAITYTOJAI DALINASI
09:24 Spalio 28d. 2019
img

Kiek dar džiaugsimės miesto fontanais?

SKAITYTOJAI DALINASI
09:42 Spalio 24d. 2019
img

Konteinerį sudegino, kada bus naujas – neaišku

SKAITYTOJAI DALINASI
14:45 Spalio 20d. 2019

SKELBIMAI

touched by digitouch!