NAUJIENOS

Visos kategorijos
Kėdainių rajono mokinių taryba iškilmingai pažymėjo savo veiklos 20-ąjį gimtadienį bei paminėjo 5 metų sukaktį, kuomet yra Lietuvos moksleivių sąjungos padalinys.  / Organizatorių nuotr.

Vienas renginys – dvi iškilmingos progos

Džestina BORODINAITĖ - 10:15 Gruodžio 27d. 2018

Kėdainių daugiakultūrio centro erdvėse Kėdainių rajono mokinių taryba (KRMT) iškilmingai pažymėjo savo veiklos 20-ąjį gimtadienį bei paminėjo 5 metų sukaktį, kuomet yra Lietuvos moksleivių sąjungos padalinys.

Šventinis minėjimas prasidėjo nuo Kėdainių rajono mokinių tarybos pirmininkės Karolinos Pralgauskytės sveikinimo žodžio. Tuomet skambėjo gausiai susirinkusių svečių sveikinimai ir palinkėjimai.

Apdovanojo kelione

Padėkoti ir ištarti nuoširdų ačiū už puikų bendradarbiavimą atvyko ir trylika Kėdainių rajono mokyklų mokinių savivaldų.

Apsilankiusieji iškilmingos šventės proga nepamiršo ir dovanų. KRMT buvo apdovanota kelione „Kėdainiai–Vilnius–Kėdainiai“, statulėle ir didžiuliu glėbiu helio balionų, kiekviena savivalda įteikė po simbolinę dovanėlę. Be to, KRMT nepamiršo pasveikinti ir buvę organizacijos nariai.

Namelis naujoms mintims ir idėjoms

„Šį jubiliejų įprasminti norėjo ir KRMT komanda, tad ji visam miestui padovanojo KRMT namelį.

KRMT komanda nori, kad kiekvienas moksleivis mūsų mieste jaustųsi lyg namie, tad namelis yra labai sentimentali ir apgalvota dovana, kuri puikuosis prie Kėdainių švietimo pagalbos tarnybos patalpų.

Padėkoti ir ištarti nuoširdų ačiū už puikų bendradarbiavimą atvyko trylika Kėdainių rajono mokyklų mokinių savivaldų. Aut. past.

Tai lyg pašto dėžutė, į kurią moksleiviai galės rašyti savo idėjas, mintis ar problemas su kuriomis susiduria mokyklose“, – apie dovaną krašto mokiniams pasakoja Kėdainių rajono mokinių tarybos pirmininkė Karolina Pralgauskytė.

9 pasirodymai

Renginį papuošė ne tik gražios dekoracijos, jautrūs Kėdainių rajono mokinių savivaldų sveikinimai, bet ir nuotaikingi jaunųjų kėdainiečių pasirodymai.

Renginio metu publiką džiugino devyni talentingų kėdainiečių pasirodymai. Po kiekvieno iš jų sekė KRMT padėka nuolatiniams rėmėjams, kurie visuomet prisideda prie šios organizacijos organizuojamų renginių bei akcijų.

Organizacija, leidžianti augti

„Galiu drąsiai teigti, kad KRMT – organizacija, kuri turi širdį ir kurioje žmonės gali ne tik augti, tobulėti, tačiau ir atrasti savo draugus, įgauti daug patirties, įvairių kompetencijų, kurios gyvenime tikrai praverčia.

Džiaugiuosi, jog ši organizacija per 20 metų be galo prisidėjo prie Kėdainių rajono moksleivių gerovės.

Mes organizuojame įvairius forumus, kurie padeda moksleiviams tobulėti, įgyti naujų kompetencijų, 3 metus iš eilės vyko konkursai mokinių savivaldoms, kur yra vertinama mokinių savivaldų veikla, aktyvumas, moksleivių interesų atstovavimas.

KRMT komanda rūpinasi ir padeda spręsti mokyklose iškilusias bėdas: rašėme rekomendaciją dėl higienos priemonių trūkumo mūsų miesto bei rajono mokyklose, pernai išsakėme poziciją dėl viešosios bibliotekos darbo laiko, vykdėme emocinės aplinkos gerinimo iniciatyvas, karjeros savaitę.

Šiais metais pradėjome vykdyti naują Lietuvos moksleivių sąjungos programą ,,Žmogus be sienų“, todėl ypatingą dėmesį atkreipsime į mokinių žinias apie finansinį raštingumą, verslumo įgūdžius, karjeros planavimą“, – apie pagrindines dvidešimtmečio veiklas kalba K. Pralgauskytė.

0 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.
Taip pat skaitykite
img

„Erasmus+“ projektas nuvedė į kaimyninę Lenkiją

Mokyklų naujienos
1
13:55 Birželio 19d. 2019
img

Ištartas AČIŪ geriausiems mokiniams bei mokytojams

Mokyklų naujienos
1
13:18 Birželio 14d. 2019
img

Atsiminimai, kurie paliečia kiekvieno širdį

Mokyklų naujienos
1
11:39 Birželio 14d. 2019
img

Saugia vaikų vasara – pasirūpinta!

Mokyklų naujienos
1
15:28 Birželio 06d. 2019
img

„Aušroje“ – tradicinė garbės diena

Mokyklų naujienos
1
11:07 Birželio 04d. 2019

SKELBIMAI

touched by digitouch!