NAUJIENOS

Visos kategorijos

Pilietiškumo projektas „Lietuva mano širdyje”

Kėdainių rajono mokinių tarybos inf. - 10:59 Kovo 15d. 2019

Kėdainių rajono mokinių taryba, norėdama kuo gražiau ir prasmingiau paminėti Lietuvai svarbias datas, organizavo pilietiškumo projektą „Lietuva mano širdyje”. Projekto tikslas – skatinti mūsų krašto moksleivius labiau įsitraukti į visuomeniškas veiklas, ugdyti pilietišką elgesį ir meilę mūsų šaliai. Kiekvieną pirmadienį, nuo vasario 11-osios iki kovo 11-osios dienos, socialiniuose tinkluose buvo paskelbti keturi, pilietiškumą skatinantys, iššūkiai.

Pirmasis iššūkis buvo nesudėtingas: moksleiviai turėjo kuo originaliau fotografuotis su užrašu „Su gimtadieniu, Lietuva!”. Taip buvo stengiamasi prisiminti jau šeštus metus vykstančią iniciatyvą.

Antrasis iššūkis vyko moksleivių atostogų metu, tačiau tai nesutrukdė rajono mokyklų atstovams aktyviai dalyvauti. Šio iššūkio tikslas – atlikti savanorišką bei pilietišką darbą. Tai skatino mokinius atostogų metu prisidėti prie įvairių visuomeniškų veiklų.

Trečiasis iššūkis buvo skirtas mokinių savivaldoms. Kartu su savo mokyklos bendruomene, mokinių savivaldos turėjo suorganizuoti diskusiją apie pilietiškumą, jo skatinimą ir svarbą šių dienų jaunimui. Diskusijų metu mokiniai dalinosi savo požiūriu bei pilietiškumo sąvokos supratimu. Ketvirtajame iššūkyje puikiai atsispindėjo viso projekto pavadinimas. Mokiniai filmavo originalius video klipus, kuriuose išsakė savo mintis apie Lietuvą: kodėl Tėvynė jiems tiek daug reiškia, kodėl jie myli savo šalį ir kodėl Lietuva yra jų širdyse.

Be galo džiaugiamės, jog mūsų krašto moksleiviai aktyviai įsitraukė į iššūkių sūkurį bei visomis užfiksuotomis akimirkomis dalinosi socialiniuose tinkluose, taip skatindami kitus bendraamžius prisijungti prie šio projekto. Ši pilietiškumo projekto idėja sulaukė dėmesio ir iš Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS), todėl projektas buvo vykdomas nacionaliniu lygmeniu, prie kurio prisidėjo ir kiti Lietuvos miestai.

Kėdainių rajono mokinių taryba didžiuojasi sėkmingai įgyvendintu pilietiškumo projektu ir gausiu moksleivių įsitraukimu bei nuoširdžiai tikisi, kad projektas paskatino jaunimą elgtis pilietiškiau, mylėti ir branginti savo Tėvynę Lietuvą.

Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.
Taip pat skaitykite
img

Ištartas AČIŪ geriausiems mokiniams bei mokytojams

Mokyklų naujienos
1
13:18 Birželio 14d. 2019
img

Atsiminimai, kurie paliečia kiekvieno širdį

Mokyklų naujienos
1
11:39 Birželio 14d. 2019
img

Saugia vaikų vasara – pasirūpinta!

Mokyklų naujienos
1
15:28 Birželio 06d. 2019
img

„Aušroje“ – tradicinė garbės diena

Mokyklų naujienos
1
11:07 Birželio 04d. 2019
img

Mažais žingsneliais į emocinės ir fizinės sveikatos šalį

Mokyklų naujienos
1
09:38 Gegužės 29d. 2019
img

Dailės mokykla atsisveikino su 26-ąja absolventų laida (GALERIJA)

Mokyklų naujienos
Papildytas
18:45 Gegužės 24d. 2019

SKELBIMAI

touched by digitouch!