NAUJIENOS

Visos kategorijos
Algirdas Krivičius (kairėje) netrukus pradės vadovauti Kėdainių miesto seniūnijai, o Ričardas Boreiša taps Šėtos seniūnu.  / Algimanto Barzdžiaus ir Kėdainių raj. savivaldybės nuotr.

Kėdainiai ir Šėta turės naujus seniūnus

Kristina KASPARAVIČĖ - 09:16 Rugsėjo 03d. 2019

Kėdainiai ir Šėta turės naujus seniūnus. Kėdainių miesto seniūnu taps laikinai šias pareigas ėjęs ligtolinis seniūno pavaduotojas Algirdas Krivičius (58 metų), o Šėtos seniūnu – Ričardas Boreiša (43 metų), savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus vyriausiasis specialistas.

Jie abu savo kompetencijas ir tinkamumą eiti valstybės tarnybos pareigas minėtose seniūnijose bei pranašumą prieš kitus į šias pareigas kandidatavusiuosius įrodė dalyvaudami konkursuose, kurie buvo organizuoti Vilniuje, Valstybės tarnybos departamente prie Vidaus reikalų ministerijos.

Šios tarnybos specialistai į kiekvieną seniūno poziciją atrinko ir Kėdainių rajono savivaldybei pasiūlė po du geriausius kandidatus, o galutinį sprendimą, kurie iš pasiūlytų kandidatų tinkamiausi eiti seniūnų pareigoms, priėmė savivaldybės administracijos direktorius Arūnas Kacevičius.

A. Kacevičius džiaugiasi, kad abu seniūnų pareigas eisiantys specialistai yra kompetentingi, atsakingi ir jų turima patirtis bei žinios bus naudingos atstovaujant seniūnijų gyventojų interesams.

„Algirdui Krivičiui miesto seniūno darbas – ne naujiena. Jis jau daug metų eina miesto seniūno pavaduotojo pareigas, o Valentinui Tamuliui tapus meru, jis laikinai ėjo ir miesto seniūno pareigas. Jam visi seniūnijos darbai suprantami ir gerai žinomi.

Ne vienerius metus jis dirbo vienoje komandoje su Valentinu Tamuliu, kuris buvo vienas iš geriausių seniūnų Lietuvoje, tad, kaip sakoma, neabejotinai „išėjo“ puikią mokyklą, tad šiuo žmogumi pasitikime ir nuoširdžiai džiaugiamės, kad jis sugebėjo konkurse į miesto seniūno pareigas pasirodyti geriausiai ir praėjo visus Valstybės tarnybos departamento filtrus.

Džiugu, kad ir Šėtos seniūnija turės puikų seniūną.

Konkursą į šias pareigas laimėjo šiuo metu savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus vyriausiojo specialisto pareigas einantis Ričardas Boreiša.

Šėtos seniūnijai bus labai naudingos ne tik jo teisinės žinios, bet ir neabejotinas organizuotumas, gebėjimas greit ir operatyviai spręsti problemas, ką jis jau įrodė ir dirbdamas savivaldybėje. Manau, kad šis žmogus puikiai atstovaus Šėtos seniūnijos gyventojų interesams“, – „Rinkos aikštei“ sakė A. Kacevičius.

A. Krivičius Kėdainių miesto seniūno pareigas pradės eiti nuo rugsėjo 16 dienos. Prieš imdamasis naujų pareigų jis dar išeis kasmetinių atostogų.

Kada R. Boreiša užims Šėtos seniūno pareigas, kol kas dar nėra žinoma. Savivaldybė dar negavo pažymos iš Specialiųjų tyrimų tarnybos, kuri privaloma skiriant asmenį į vadovaujamas pareigas.

Kitą savaitę turėtų paaiškėti ir kas užims Krakių seniūno pareigas. Valstybės tarnybos departamentas jau atrinko ir Kėdainių rajono savivaldybei pasiūlė du kandidatus, kurie būtų tinkami eiti minėtas pareigas.

Savivaldybės administracijos direktorius A. Kacevičius netrukus susitiks su abiem kandidatais ir nuspręs, kuris iš jų taps Krakių seniūnu. 

20 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.

SKELBIMAI

touched by digitouch!