NAUJIENOS

Visos kategorijos
Darius Kaminskas Seimo nario priesaiką davė prieš metus.  / BNS nuotr.

Vieneri metai Seime. Ką nuveikė kėdainietis?

rinkosaikste.lt - 10:30 Vasario 13d. 2018

Metai Seime – daug ar mažai? Ar per tą laiką Seimo narys gali nuveikti ką nors realaus ir naudingo žmonėms? „Dienos blykstėje“ – trumpas interviu su kėdainiečių į Seimą pirmą kartą išrinktu gydytoju Dariumi KAMINSKU.

– Jau visi metai, kai esate Seimo narys. Kokios Jūsų pagrindinės pareigos Seime?

– Lietuvos Respublikos Seime, be tiesioginių Seimo nario pareigų, esu Sveikatos reikalų komiteto, Konstitucijos komisijos narys ir Antikorupcijos komisijos pirmininko pavaduotojas. Taip pat darbuojuosi Seime suburtoje parlamentinėje  grupėje „Už šeimą“.

Tikiu, kad dabar, būdamas Seimo nariu ir prisidėdamas prie įstatymų leidybos, žmonėms būsiu dar naudingesnis nei eidamas gydytojo pareigas. D. Kaminskas

Mano ilgametė profesinė patirtis yra geriausias patarėjas mano darbui Sveikatos reikalų komitete, tad įstatymų leidyboje sveikatos sistemai teikiau prioritetą, tačiau aktyviai dirbau sprendžiant švietimo, socialinės apsaugos ir ypač jautrius vaiko teisių apsaugos bei kitus aktualius klausimus Lietuvos gyventojams.

– Kas yra svarbiausia Seimo nario darbe?

– Manimi pasitikėjo rinkėjai ir aš prisiėmiau atsakomybę už savo krašto ir visos Lietuvos žmones, todėl LR Seime dirbu negailėdamas jėgų ir neskaičiuodamas darbo valandų. Kasdien ieškau naujų galimybių tobulinant  įstatymus, tvarkas, finansavimą, kad pateisinčiau žmonių viltis.

Seimo nario darbe man svarbu ne su kažkuo kovoti, šūkauti, o išmintingai ir kryptingai siekti sutarimo ir tokių  darbų rezultatų, kurių jau ne vieną dešimtmetį tikisi Lietuvos žmonės, tarp jų ir kėdainiečiai.

Mano galias ir galimybes aiškiai apibrėžia Konstitucija ir įstatymai. Jais ir vadovaujuosi savo kasdieniuose darbuose ir siekiuose.

– Jūs, kaip ir visi Seimo nariai, nuolat susitikinėjate su gyventojais. Kokia žmonėms iš to nauda?

– Į mane dažnai kreipiasi rajono gyventojai. Pagal esamas galimybes padedu kiekvienam. Per pirmuosius savo darbo metus Seime, čia, savo priimamajame Kėdainiuose, priėmiau 68 rajono gyventojus, kurių prašymus išnagrinėjau ir prisidėjau prie jų problemų sprendimo.

Seimo nario darbe man svarbu ne su kažkuo kovoti, šūkauti, o išmintingai ir kryptingai siekti sutarimo ir tokių  darbų rezultatų, kurių jau ne vieną dešimtmetį tikisi Lietuvos žmonės, tarp jų ir kėdainiečiai. D. Kaminskas

Bet, kad ir kaip būtų gaila, aš negaliu priversti, pavyzdžiui, rajono vadovų priimti vieną ar kitą sprendimą. Vietinė valdžia turi būti labai atsakinga ir rūpestinga bei dirbti profesionaliai.

Kad rajone darbai judėtų sparčiau, kad žmonių lūkesčiai būtų pateisinami, labiau kartu su aktyviais krašto žmonėmis įkūriau judėjimą „Mūsų krašto sėkmei“. Neabejoju, jog bendras darbas duos gerą rezultatą.

– Ar galėtumėte savo vienerių metų veiklą įvardinti konkrečiais skaičiais?

– Taip, žinoma.

Dalyvavau, pasisakiau bei teikiau siūlymus Seimo Sveikatos reikalų komiteto 18-oje posėdžių, 12-oje komiteto organizuotų renginių, 18-oje Seimo Antikorupcijos komisijos posėdžių.

Nagrinėjau 35 rajono gyventojų, įmonių, įstaigų, organizacijų prašymus ir padėjau rasti sprendimus.

Kaip ir minėjau, priėmiau 68 rajono gyventojus ir sprendžiau jų problemas.

Dalyvavau 104 rajono renginiuose ir susitikau su krašto bendruomenėmis, įmonių ir įstaigų kolektyvais bei rajono gyventojais.

LR Seime dirbau 3 darbo grupėse, kuriose aktyviai teikė siūlymus, rengė išvadas įvairiais Seime svarstomais klausimais.

Individualiai bei su kitais Seimo nariais pateikiau 49 pasiūlymus dėl įstatymų ir kitų teisės aktų.

– Ar nesigailite gydytojo darbą iškeitęs į Seimo nario?

– Gydytojo darbui aš atidaviau daugiau kaip 20 savo gyvenimo metų. Dirbdamas jį pasitarnaudavau konkretiems žmonėms ir per jų sveikatos stiprinimą – valstybei. Tačiau sveikatos sistemos spragos, su kuriomis susidurdavau kasdien, neleisdavo man ramiai žvelgti į valstybėje vykstančius procesus, todėl ir pasiryžau eiti į didžiąją politiką. Tai darau supratęs, kad patys turime imtis iniciatyvos ir keisti sistemą iš esmės. Todėl tikiu, kad dabar, būdamas Seimo nariu ir prisidėdamas prie įstatymų leidybos, žmonėms būsiu dar naudingesnis nei eidamas gydytojo pareigas.

9 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.
Taip pat skaitykite
img

Žmona paskui vyrą neišsikrausto

Dienos blykstė
11:40 Sausio 11d. 2018

SKELBIMAI

touched by digitouch!