NAUJIENOS

Visos kategorijos
Tikintiesiems po šv. Mišių policininkai priminė saugaus eismo taisykles, padovanojo atšvaitų ir šviesą atspindinčių liemenių.  / Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Saugaus eismo akcija – pirmąkart bažnyčioje

Dimitrijus KUPRIJANOVAS - 10:27 Spalio 03d. 2019

Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai pirmąkart saugaus eismo akciją organizavo kiek netradicinėje miesto vietoje – Šv. Juozapo bažnyčioje. Tikintiesiems po šv. Mišių policininkai priminė saugaus eismo taisykles, padovanojo atšvaitų ir šviesą atspindinčių liemenių. Žmonės buvo labai nustebę ir patenkinti pareigūnų vizitu.

Pirmąkart Dievo namuose

Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai Robertas Mackevičius ir Aušra Mickevičienė sakė, kad bažnyčioje tokia akcija organizuojama pirmąkart. Pareigūnai pažymėjo, kad jiems svarbus kiekvienas eismo dalyvis – nesvarbu, ar jis vairuotojas, ar pėsčiasis.

„Skaudu, kad mūsų rajone eismo įvykiuose šiais matais žuvo keturi žmonės. Nukentėjo ar patyrė įvairius sužalojimus net keturiolika žmonių, kurių du buvo vaikai.

Kartu galime gerinti šią situaciją, pradėdami asmeniniu pavyzdžiu. Juk pagrindinė Kelių eismo taisyklių nuostata – savitarpio pagalba ir atsargumas, supratimas ir sutarimas. Laikytis Kelių eismo taisyklių kartu reiškia rūpintis ir saugoti žmones keliuose.

Klaidų, padarytų kelyje, dažnai ištaisyti nebegalima. Dėl to reikia daryti viską, kad būtų išvengta skaudžių klaidų kelyje. Tiek transporto priemonių vairuotojai, tiek pėstieji, tiek vairuojantieji dviračius turi pamąstyti apie savo kelionės saugumą“, – ragino pareigūnė A. Mickevičienė.

Pareigūnų vykdomų  priemonių tikslas – pasiekti, kad visos mūsų kelionės būtų saugios. Jie sako, kad gerai vairuoti automobilį – tai ne tik gerai mokėti kelių eismo taisykles, turėti gerus vairavimo įgūdžius, bet taip pat ir gerai elgtis kitų atžvilgiu. Aut. past.
 

Prašo pranešti

Policijos pareigūnai prašė tikinčiųjų informuoti, kuomet šie mato darant nusikaltimą, teisės pažeidimą, chuliganišką elgesį.

„Būtina justi atsakomybę už kitus, būti pilietiškiems, netoleruoti šiurkščių Kelių eismo taisyklių pažeidimus darančių asmenų. Juk kelių chuliganai, neblaivūs vairuotojai, atšvaitų nenešiojantys pėstieji jau rytoj gali atnešti skausmą į savo namus.

Prašome apie įžūlius vairuotojus, pavojingus pažeidimus, keliančius akivaizdžią grėsmę kitiems eismo dalyviams, informuoti policiją“, – sakė pareigūnė.

Ragino neskubėti

Policininkai ragino žmones neskubėti, nes, pasak jų, skubėjimas ir neapgalvoti veiksmai niekuomet prie gero nepriveda.

„Drausmingas eismo dalyvis – neskubantis eismo dalyvis. Nesvarbu, ar vairuojantis automobilį, ar važiuojantis dviračiu, mopedu, motociklu, ar einantis pėsčiomis. Vis tiek neskubantis. Atsakingas žmogus žino, kad kelyje yra ne vienas ir vadovaujasi taisykle: nedaryk kitam to, ko nenori, kad tau darytų. Nebūkime ir abejingi. Prisiminkime, jog kelyje svarbiausias yra žmogus – vairuojantis, važiuojantis, einantis. Elkimės kelyje taip, kad paskui nebūtų gėda “, – ragino pareigūnai.

Tikslas – saugumas 

Pareigūnų vykdomų  priemonių tikslas – pasiekti, kad visos mūsų kelionės būtų saugios. Jie sako, kad gerai vairuoti automobilį – tai ne tik gerai mokėti kelių eismo taisykles, turėti gerus vairavimo įgūdžius, bet taip pat, kas labai svarbu, tinkamai elgtis kitų atžvilgiu.

„Į šiurkštų elgesį neverta atsakyti tuo pačiu. Geriausias būdas pamokyti kitus – rodyti ramaus, kultūringo vairavimo pavyzdį. Saugokime vieni kitus kelyje“, – linki Kėdainių policija.

0 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.
Taip pat skaitykite
img

Truskavoje triukšmingai sutiktos Petrinės

Bendruomenės
11:52 Liepos 02d. 2020
img

Kapliuose – tradicinės žvejų varžybos

Bendruomenės
1
11:13 Liepos 01d. 2020
img

Atsisveikino su ilgamečiu Gudžiūnų seniūnu

Bendruomenės
10:19 Birželio 30d. 2020
img

Gūdžiūniškiai būrėsi talkon

Bendruomenės
09:28 Birželio 25d. 2020
img

Kėdainiuose surengtos lauko bočios varžybos

Bendruomenės
09:42 Birželio 22d. 2020
img

Šėtoje ir Krakėse liejamas ištisinis asfaltas

Bendruomenės
13:12 Birželio 12d. 2020

SKELBIMAI

touched by digitouch!