NAUJIENOS

Visos kategorijos
Šeštadienį Pernaravos miestelyje nuvilnijo pagrindinė visų metų šventė – buvo minimas 671-asis miestelio gimtadienis.    / Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Pernaravos miestelio šventėje pagerbti gražiausiai besitvarkantys

Dimitrijus KUPRIJANOVAS - 11:41 Liepos 25d. 2019

Šeštadienį Pernaravos miestelyje nuvilnijo pagrindinė visų metų šventė – buvo minimas 671-asis miestelio gimtadienis. Renginyje pagerbti gražiausiai sodybas besitvarkantys Pernaravos seniūnijos gyventojai. Šventėje  pramogų netrūko nei jaunam, nei vyresniam.  

Nuo pat ryto

Ryte Pernaravos Nukryžiuotojo Jėzaus bažnyčioje aukotos šv. Mišios už visus Pernaravos krašto žmones. Pernaraviečiai savo miestelio gimtadienį pradėjo švęsti popietę. Pernaravos mokyklos stadione buvo surengtos tradicinės sporto varžybos, kuriose jėgas išbandė stipriausi įvairių seniūnijos kaimų ir kaimelių jaunuoliai. Po visą pusdienį trukusių varžybų vyrukų laukė apdovanojimai ir dovanos, kurias įteikė Pernaravos seniūnas Artūras Gustas.  

Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius Arūnas Kacevičius ir Pernaravos seniūnas Artūras Gustas apdovanoja gražiai savo sodybą besitvarkančią Ireną Kunickaitę iš Langakių. Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.Susirenka daugybė

„Tokie susibūrimai kaimo žmonėms labai reikalingi. Džiaugiamės, jog čia susirinko esami ir buvę pernaraviečiai, kaimyninių kaimų žmonės ir svečiai. Tokios šventės žmonėms labai reikalingos, matote, kiek daug žmonių į jas susirenka, atsipalaiduoja. Šiandien oras labai geras, tad neturime mūsų darbštuolių ūkininkų ir jų pagalbininkų, kurie pluša laukuose“, – sveikindamas susirinkusiuosius sakė Pernaravos seniūnas A. Gustas.

Beje, šventės metu seniūnas A. Gustas buvo apdovanotas prisiminimo dovana. Jam įteikta savivaldybės dovana už tai, kad seniūnas drauge su komanda atstovavo visam Kėdainių rajonui prezidento Gitano Nausėdos inauguracijos iškilmėse.

Apdovanojo seniūną

„Labai malonu lankytis Pernaravos krašte. Čia turiu daug draugų, bičiulių. Malonu pasikalbėti, pasidžiaugti pasiekimais, o kartu ir bėdomis pasidalyti. Džiugu, kad Pernaravą žino ne tik mūsų rajono, bet visos Lietuvos gyventojai. Turbūt ne veltui jūsų seniūnui A. Gustui buvo suteikta garbė atstovauti savo miesteliui prezidento inauguracijoje. Ten jis nešė jūsų krašto vėliavą. Kadangi nebuvo progos seniūnui oficialiai padėkoti, šiandien aš jam įteikiu Kėdainių rajono savivaldybės dovanėlę“, –  įteikdamas dovaną sakė šventėje dalyvavęs Kėdainių r. savivaldybės administracijos direktorius Arūnas Kacevičius. 

Pagerbė vietinius

Šventėje pagerbti gražiausiai sodybas besitvarkantys Pernaravos seniūnijos gyventojai. Atminimo dovanos ir specialios iškabos, žyminčios, kad čia gyvena gražiausiai besitvarkančių sodybų šeimininkai, buvo įteiktos labiausiai besistengiantiems pernaraviškiams. Visus nominantus išrinko ne kas kitas, o pačios bendruomenės. Šiemet padėkos už gražiai tvarkomas sodybas atiteko Irenai Kunickaitei ir Gintarui Bagušinskui iš Langakių,  Stasei Buslienei iš Aukštdvario, Audrai ir Eugenijui Kaseliams iš Paaluonio,  Irmai ir Mindaugui Ambrazams iš Jakšių, Ugnei ir Donatui Vaiteliams iš Žostautų, Vidai ir Česlovui Sendzikaičiams iš Pelutavos, Ritai ir Sauliui Andriuškevičiams iš Pernaravos, Mantui ir Indrei Miniotams iš Rudakių.

0 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.
Taip pat skaitykite
img

Saldi akcija šėtiškes įkvėpė aukoti

Bendruomenės
14:14 Lapkričio 11d. 2019
img

Paobeliškiai pasipuošė moliūgais

Bendruomenės
1
08:00 Spalio 28d. 2019
img

„Lazdynai“ subūrė saugios kaimynystės grupę

Bendruomenės
11:38 Spalio 23d. 2019
img

Spalis policijoje – senjorų mėnuo

Bendruomenės
16:13 Spalio 17d. 2019
img

Medžiotojai pradeda medžioklės sezoną

Bendruomenės
10:45 Spalio 17d. 2019
img

Valučiai atgyja akyse

Bendruomenės
1
13:04 Spalio 14d. 2019

SKELBIMAI

touched by digitouch!