NAUJIENOS

Visos kategorijos
9 dienas trukusioje stovykloje linksmai ir turiningai laiką leidę vaikai gavo ir pažymėjimus.    / Asmeninio archyvo nuotr.

Stovykloje Nociūnuose kūrybingumą puoselėjo net 45 stovyklautojai

rinkosaikste.lt - 11:41 Liepos 11d. 2018

Birželio 25-29 ir liepos 2-5 dienomis į Kėdainių kultūros centro Nociūnų skyrių devintus metus iš eilės susirinko 45 stovyklautojai iš Beinaičių, Slikių, Saviečių, Aukupėų, Nociūnų kaimų. 9 dienas vaikai žaidė, sportavo, bendravo ir mokėsi bendradarbiauti tarpusavyje. Tuo pačiu dalyvavo edukacijose: piešė spalvotu smėliu, gamino žaislus iš burbulinio modelino, tapė guašu, iš vilnonių siūlų pynė trispalvę. Pasak programos „Mes norime kurti“ organizatorės, Kėdainių kultūros centro Nociūnų skyriaus vadovės Daivos MAKUTIENĖS šioje stovykloje dalyvaujančių vaikų skaičius kasmet didėja. Pernai joje dalyvavo 35 vaikai, o štai šiais metais sulaukta 45.

„Noriu padėkoti Kėdainių r. Labūnavos pagrindinės mokyklos direktorei Ritai Karnilavičienei už suteiktą transportą vaikų iš Aukupėnų, Užkapių, Beinaičių ir Slikių pavėžėjimui. Šių kaimų vaikai nebūtu galėję dalyvauti stovykloje, kadangi tėveliai dirba, o kai kas net ir savo asmeninio transporto net neturi, kad galėtų pristatyti savo atžalą į Nociūnus. Ačiū direktorei Ritai už geranorišką bendradarbiavimą ir supratimą.

Sulaukiau ir pagalbininkių bei savanorių padėti šioje stovykloje – tai Reda Žigmantaitė, Ieva Godliauskaitė, Oksana Morozovaitė ir Gabrielė Valytė. Stovyklautojai buvo suskirstyti į keturias komandas, už kurias ir buvo atsakingos šios savanorės mergaitės: Gabrielės „Gražuoliukų“ komanda, Ievutės „Spinduliukų“ komanda, Oksanos „Chebros“ komanda ir Redos „Žaibukų“ komanda.

Taip pat stovykloje talkino ir Nociūnų filialo bibliotekininkė Marytė Jonavičienė bei močiutė Ramutė Šalkauskienė.

Kūrybinės, meninės stovyklos metu vaikai dalyvavo veiklose ir edukaciniuose užsiėmimuose, tokiuose kaip: „Žaislų gamyba ir lipdymas iš burbulinio modelino“, „Piešimas spalvotu smėliu“, „Piešimas guašu“, „Nociūnų muilinyčios“ pristatymas, „Trispalvės apyrankės pynimas“. Šioje veikloje mums pagelbėjo Loreta Steponavičienė, tautinio paveldo sertifikuota amatininkė, juostų pynėja. Stovyklos programa ir kiekvienos dienos užsiėmimai buvo įdomūs, kitokie, kūrybingi ir netikėti, nes viskas buvo skirta Lietuvos Valstybės šimtmečiui.

Stovyklos metu buvo sudarytos sąlygos vaikų kūrybiškumo ugdymui, saviraiškai ir savirealizacijai – vaikai patobulino savo gebėjimus piešdami, kurdami ir gamindami žaisliukus, piešdami paveikslus. Stovyklos uždarymui, kuris vyko liepos 5 dieną, parengėme koncertinę programą „Mes linksmuoliai ir išdykę“ iš stovykloje išmoktų šokių ir dainų bei surengėme kūrybinių darbų parodą Kėdainių kultūros centro Nociūnų skyriaus salėje.

Kiekvienam stovyklautojui buvo įteikti pažymėjimai.

Liepos 7 d. šios stovyklos pristatymą surengėme ir Beinaičių kaime organizuojamame renginyje „Po atviru dangumi“.

Programą „Mes norime kurti“ finansavo Kėdainių rajono administracija“, – apie stovyklą pasakojo bei vaikų potyriais džiaugėsi programos organizatorė, Kėdainių kultūros centro Nociūnų skyriaus vadovė D. Makutienė.

0 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.
Taip pat skaitykite
img

Meironiškiuose – tradicinė Mykolinių šventė

Bendruomenės
13:54 Rugsėjo 20d. 2019
img

Ažytėniškiai džiaugiasi nauja sporto erdve

Bendruomenės
13:46 Rugsėjo 11d. 2019
img

Pajiesliškliai būrėsi talkon

Bendruomenės
10:41 Rugsėjo 11d. 2019
img

Kampuose vyko tradicinė Jokimo šventė

Bendruomenės
1
12:57 Rugsėjo 10d. 2019
img

Į koncertą – vilkint baltai

Bendruomenės
14:31 Rugsėjo 09d. 2019
img

Mokinukams – policijos dovanos

Bendruomenės
09:13 Rugsėjo 09d. 2019
img

Sirutiškyje – dešimtosios gandrų palydos

Bendruomenės
09:30 Rugpjūčio 29d. 2019
img

Bendravimas stiprina senjorų draugystę ir sveikatą

Bendruomenės
13:49 Rugpjūčio 28d. 2019

SKELBIMAI

touched by digitouch!