NAUJIENOS

Visos kategorijos
  / Bendruomenės nuotr.

Langakiškiai šventė bendruomenės įkūrimo dešimtmetį

www.rinkosaikste.lt - 15:53 Gruodžio 07d. 2019

Langakių bendruomenės namuose vyko šventė „Iš praeities ir dabarties, kai dirbdami visi kartu, bendrai, gyvenimą čia kuriam gražų“, skirta bendruomenės įkūrimo dešimtmečiui, rudens darbų pabaigai paminėti ir iškilmingai atidaryti priestatą, kurio visi taip laukė.

Įgyvendintas projektas „Langakių bendruomenės laisvalaikio užimtumo ir kultūrinės veiklos plėtra“, pagal LEADER 2015-2023 metų programą, pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimų vietovėse, veiklos sritis parama investicijoms į visų rūšių mažos apimties infrastruktūrą. Projekto vertė 28520 eurų. Pastatytas ir įrengtas 46 m2 bendruomenės namų priestatas, Darbų pradžia 2019 m. gegužės mėn., pabaiga–gruodžio mėn.

Nuoširdžiai dėkojame į šventę atvykusiems svečiams: Kėdainių rajono savivaldybės merui Valentinui Tamuliui, LR vicepirmininko Arvydo Nekrošiaus padėjėjai Daliai Jarienei, Kėdainių rajono savivaldybės tarybos narei Adelei Štelmokienei, AB „Agrochema“ agronomei konsultantei Svetlanai Raštikienei, Pernaravos seniūnijos seniūno vyresniajai specialistei Irenai Gudžiūnienei, kraštiečiui Valentinui Staniuliui, Pernaravos ambulatorijos šeimos gydytojai Audronei Pacevičienei, Langakių bendruomenės slaugytojai Giletai Škarnulienei už šiltus sveikinimo žodžius ir dovanas.

Tariame ačiū Aušrai Vaidotienei ir Rasidai Adomavičienei už pagalbą rengiant projektą patalpų atnaujinimui, Aretui ir Dainiui Jančiauskams už atsakingai ir profesionaliai atliktus darbus.

Padėkos žodžius skiriame kraštiečiams Valentinui Staniuliui ir Romualdui Majerui už pagalbą perkeliant akmenį iš Gučkampio kaimo prie Langakių bendruomenės namų.

2009 metų kovo 6 dieną vykusiame bendruomenės centro steigėjų susirinkime buvo nuspręsta sukurti asociaciją „Langakių bendruomenė“, o rugpjūčio 12 dieną jau buvo oficialiai įteisintas asociacijos Langakių bendruomenės centras, kuriam vadovauti buvo išrinktas Antanas Čepliauskas. Neturėdama patalpų ir patirties bendruomenė pradėjo savo veiklą.

Šventės metu filmuotoje medžiagoje buvo apžvelgtas visas bendruomenės dešimtmečio gyvenimas.

Bendruomenė turėjo savo tradicinę nominaciją „Bitutė darbštuolė“, šiemet ją pakeitė „Gerumo širdis“. Pirmosios nominacijos „Gerumo širdis“ buvo įteiktos bendruomenės pirmininkui Antanui Čepliauskui ir jo vadovaujamam aktyvui: Angelinai Norkienei, Aldonai Dockienei, Irenai Sadlauskienei, Beatai Muraškovienei.

Ypatingai nuoširdūs padėkos žodžiai buvo skirti Antanui Bričkui, Audronei Dubauskaitei, Sandrai Bričkutei už didžiausią paramą bendruomenei.

Už gerus darbus, finansinę paramą prisidedant prie bendruomenės gerovės dėkojame Violetai ir Remigijui Šalčiams, Angelinai ir Antanui Norkams, Irenai Sadlauskienei, Nijolei ir Antanui Demeniams, Violetai ir Alfonsui Kačenauskams, Giedrai Stanislovaitienei, Arvydui Subačiui, Danutei ir Gintautui Domanaičiams.

Už pagalbą, bendradarbiavimą ir vykdytas seniūnaitės pareigas – Jurgitai Kazakevičienei, už nuoširdumą ir pagalbą organizuojant renginius – Zenonui Brazinskui, Ritai Vilkelienei, Ligitai Zavadzkienei, Vilmai Dubauskienei, Mariui Stanislovaičiui.

Nuoširdus ačiū visiems tiems, kurie skyrė bendruomenei 2% nuo savo pajamų mokesčio.

Padėkų nebūna per daug, todėl daug padėkos žodžių buvo skirta visiems, kurie finansiškai, darbu, skanumynais, išmone, idėjomis prisidėjo prie bendruomenėje vykstančių švenčių. Už įdomiai ir turiningai praleistą laiką kelionių metu dėkojame Ramutei Čepliauskienei.

Šventę pagyvino Josvainių kultūros centro Pernaravos skyriaus kolektyvų „Langsva“ ir „Rudenėlis“ bei anksčiau gyvavusio kolektyvo „Šermukšnėlės“ atliekamos dainos, o bendruomenės dramos kolektyvas dovanojo spektaklį.

Tariame didelį AČIŪ visiems kolektyvams. AČIŪ visą vakarą visus linksminusius duetui Daivai ir Vytui.

Dėkojame visiems visiems, prisidėjusiems prie šventės organizavimo, radusiems laiko ir tą gražų vakarą atėjusiems ir buvusiems kartu. Nuoširdus AČIŪ už padovanotą šventę vedančiajai Ritai Vilkelienei, pagrindinei šventės organizatorei – šeimininkei Angelei Barščiauskienei, Titui Vilkeliui – už pagalbą renkant filmuotą medžiagą, filmuojant ir fotografuojant šventės metu.

Dėkui visiems visiems, kad buvote kartu.

0 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.
Taip pat skaitykite
img

Krakiškius pykdo aptriušusi stotelė

Bendruomenės
09:24 Gegužės 27d. 2020
img

Akciją „Darom“ pakeitė žmonių talkos

Bendruomenės
13:55 Gegužės 19d. 2020
img

Šventybrasčio kapinėse – tvarkymo darbai

Bendruomenės
13:20 Gegužės 13d. 2020
img

Nori atidaryti modernią erdvę tiskūniškiams

Bendruomenės
14:37 Balandžio 02d. 2020
img

Krašto kolektyvai gaus tautinių rūbų

Bendruomenės
13:01 Balandžio 01d. 2020
img

Nuvirtęs gandralizdis neramina nociūniškius

Bendruomenės
12:57 Kovo 24d. 2020
img

Bendruomenių stiprinimui – 2 mln. eurų

Bendruomenės
08:30 Vasario 19d. 2020

SKELBIMAI

touched by digitouch!