NAUJIENOS

Visos kategorijos
Susirinkusieji klausėsi Kėdainių „Bočių“ atliekamų dainų, šoko skambant populiariajai muzikai, vaišinosi Kampų kaimo moterų virta žuviene.  / Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Kampuose vyko tradicinė Jokimo šventė

Dimitrijus KUPRIJANOVAS - 12:57 Rugsėjo 10d. 2019

Esami ir buvę Josvainių seniūnijos Kampų kaimo gyventojai bei svečiai rinkosi į tradicinę Jokimo šventę, kurioje netrūko nei gyvos muzikos, nei vaišių, nei linksmybių. O šokiai kaime tęsėsi iki pat sutemų. Kampų gyventojai džiaugiasi gražia tradicija visiems susirinkti kartu, pabūti, pabendrauti.

Yra kuo pasidžiaugti

„Smagu, džiugu, kad kaimo bendruomenė turi gražią tradiciją kasmet taip gausiai susirinkti. Ši šventė pamažu tapo gražia mūsų kaimo tradicija. Norėčiau pasidžiaugti, kad mūsų bendruomenė klesti. Gavome padėką už gražiausiai Josvainių seniūnijoje tvarkomą kaimą. Neseniai mūsų bendruomenė prisistatė Arnetų name, kur visiems labai patikome, palikome didelį įspūdį. Džiaugiuosi mūsų šeimininkėmis, kurios garsina kaimo vardą gamindamos ypatingus burokėlių saldainius. Mūsų kaimo šventės garsėja tradicine kaimo moterų verdama žuviene.

Jau pradėta mūsų bendruomenės namų statyba. Jau kyla pamatai. Netrukus turėsime ir bendruomenės namus. Tikrai turime kuo džiaugtis ir didžiuotis. V. Vaidotas

Taip pat norėčiau pasidžiaugti, kad jau pradėta mūsų bendruomenės namų statyba. Jau kyla pamatai. Netrukus turėsime ir bendruomenės namus. Tikrai turime kuo džiaugtis ir didžiuotis“, – sakė Kampų bendruomenės centro pirmininkas Vilimas Vaidotas.

Kaimas jaunėja

Kampų bendruomenės žmonės labai džiaugėsi tuo, kad jų kaimas jaunėja. Kaimo sodybose apsigyvena jaunos šeimos.

„Kaimo sodybos ne tuštėja, o pilnėja. Kasmet atsikrausto naujos šeimos, grįžta čia gyvenusių žmonių vaikai, anūkai. Tai labai džiugu. Labai daug žmonių važiuoja dirbti į Kauną, mat jis nėra toli, vos keliais kilometrais toliau nei Kėdainiai. Kaimas gyvas, jis klesti, o tai yra labai šaunu“, – džiaugėsi Kampų bendruomenės centro narė Aušra Vaidotienė.

Kampų bendruomenės nariai pasidžiaugė, kad kaime įrengta poilsio zona, krepšinio bei futbolo aikštės, lauko treniruokliai.

Kampų sodybos ne tuštėja, o pilnėja. Kasmet į kaimą atsikrausto naujos šeimos, grįžta čia gyvenusių žmonių vaikai, anūkai. Tai labai džiugu. A. Vaidotienė

„Visa tai – visos mūsų bendruomenės žmonių dėka. Mūsų bendruomenę sudaro 30 narių, o iš viso kaime gyvena apie 80 gyventojų. Džiaugiamės, kad sportuoti ateina ne tik vaikai, jaunimas, bet ir vyresni žmonės. Jei ateina, vadinasi, žmonėms to reikia“, – šypsojosi V. Vaidotas.

Atvyksta ir kaimynai

Kampų kaimo šventėje dalyvavo ne tik vietos žmonės, bet ir svečiai iš gretimų kaimų. Kampų šventės niekuomet nepraleidžia Kunionių kaimo gyventoja Sigita Žilinskienė. Moteris pastebėjo, kad Kampuose rengiamos linksmos šventės.

„Organizatoriai visuomet pasirūpina, kad šventė būtų graži ir linksma. Netrūksta čia niekuomet nei vaišių, nei geros nuotaikos. Džiaugiamės, kad galėjome dalyvauti šioje šventėje. Prisiminimai išliks dar ilgam“, – šyptelėjo geros nuotaikos niekad neprarandanti S. Žilinskienė.

Kampų kaime šeštadienį veiklos netrūko niekam – nei jaunam, nei vyresniam. Susirinkusieji klausėsi Kėdainių „Bočių“ atliekamų dainų, šoko skambant populiariajai muzikai. Visi vaišinosi tradicine žuviene bei pačių atsineštomis vaišėmis. Tradicinė kaimo šventė vyko iki vėlaus vakaro.

0 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.
Taip pat skaitykite
img

Meironiškiuose – tradicinė Mykolinių šventė

Bendruomenės
13:54 Rugsėjo 20d. 2019
img

Ažytėniškiai džiaugiasi nauja sporto erdve

Bendruomenės
13:46 Rugsėjo 11d. 2019
img

Pajiesliškliai būrėsi talkon

Bendruomenės
10:41 Rugsėjo 11d. 2019
img

Į koncertą – vilkint baltai

Bendruomenės
14:31 Rugsėjo 09d. 2019
img

Mokinukams – policijos dovanos

Bendruomenės
09:13 Rugsėjo 09d. 2019
img

Sirutiškyje – dešimtosios gandrų palydos

Bendruomenės
09:30 Rugpjūčio 29d. 2019
img

Bendravimas stiprina senjorų draugystę ir sveikatą

Bendruomenės
13:49 Rugpjūčio 28d. 2019
img

Meironiškiečių tradicija – baidarės

Bendruomenės
09:21 Rugpjūčio 26d. 2019

SKELBIMAI

touched by digitouch!