NAUJIENOS

Visos kategorijos
Pirmieji seniūną R. Valiauską pasveikino ir jam padėkojo Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis ir administracijos direktorius Arūnas Kacevičius.  / Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Atsisveikino su ilgamečiu Gudžiūnų seniūnu

Dimitrijus KUPRIJANOVAS - 10:19 Birželio 30d. 2020

Kėdainių rajono savivaldybės vadovai, Gudžiūnų seniūnijos kolektyvas, seniūnijai priklausančių kaimų bendruomenės, bendražygiai ir kiti bičiuliai atsisveikino su į užtarnautą poilsį pasitraukusiu ilgamečiu Gudžiūnų seniūnu Regimantu VALIAUSKU. Seniūnijoje šis valstybės tarnautojas išdirbo net 16-ka metų. Atsisveikindamas R. Valiauskas gyventojams pažadėjo niekur nedingti, o atvirkščiai – aktyviai dalyvauti vietos bendruomenės gyvenime. 

Vos tilpo

Gudžiūnų seniūnijos salėje vos tilpo glėbius gėlių į atsisveikinimo ceremoniją sunešę žmonės. Tie, kurie netilpo, laukė galimybės paspausti seniūnui ranką nors ant laiptų. 

Pirmieji seniūną pasveikino ir jam padėkojo Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis ir administracijos direktorius Arūnas Kacevičius.

„Ačiū, Regimantai, už viską, ką padarei šio krašto žmonių gerovei. Dėkojame tau už visus atliktus darbus, už rūpestį. 

Tikrai neturime jokių didelių priekaištų, o išleidžiant į užtarnautą poilsį tik dėkojame už darbą Kėdainių rajono Gudžiūnų seniūnijos gyventojų labui“, – sakė V. Tamulis. 

R. Valiauską į užtarnautą poilsį išlydėjo ir jo kolegos – kiti Kėdainių rajono seniūnijų seniūnai. Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.Dėkojo už darbą ir už supratimą

Visi susirinkusieji R. Valiauskui dėkojo už kartu nuveiktus darbus, už žmogišką supratimą bei atjautą. Pats R. Valiauskas geros nuotaikos ir optimizmo neprarado ir apžvelgė pačius didžiausius nuveiktus darbus seniūnijos žmonių gerovei.

„Visi manęs klausinėja, kaip aš laikausi. Aš laikausi neblogai, gerai. 

Administracijos direktorius mane atleidžia, o „Sodra“ perima. 

Dabar visas gyvenimas prieš akis, dabar tik bendrauk, dalyvauk, džiaukis, judėk. Dabar tik džiaugtis kaimynais, džiaugtis gyvenimu belieka. 

O per tuos 16-ka metų buvo nuveikta tikrai daug. 

Visų pirma tai seniūnijos pastato apšildymas, katilo pastatymas, ūkinio pastato atstatymas, teritorijos sutvarkymas. 

Įrengti kaimuose gėlynai, pastatytos pavėsinės, pastatyti ir atstatyti koplytstulpiai. 

Atsirado seniūnijos herbas ir vėliava. 

Atnaujinta seniūnijos turima technika. 

Atnaujintas gatvių apšvietimas. 

Nugriauti neprižiūrimi ir apleisti pastatai. 

Sutvarkytos poilsio zonos, įrengtos sporto aikštelės. 

Sutvarkytos seniūnijos kapinės. Ir, žinoma, nuolatinė kelių ir gatvių priežiūra, jų atnaujinimas. 

Aš manau, kad tai tik pagrindiniai darbai, o visus kitus darbus matė ir žino žmonės“, – kalbėjo Gudžiūnų seniūnas.   

Žinote, seniūnas gauna įvairiausių skambučių. Tai ir nupjauta žolė ne taip, ir dar kažkas ne taip padaryta. Tačiau per 16-ka metų neteko veltis į didelius konfliktus ar kažkokius nesusipratimus. Taip pat per 16-ka metų neteko atleisti nei vieno darbuotojo dėl drausmės pažeidimų. R. Valiauskas

Dirbti sekėsi

Gudžiūnų seniūnas pasidžiaugė, kad jam per ilgus darbo metus neteko labai stipriai konfliktuoti su žmonėmis. Per daugybę metų jis puikiai sutarė tiek su savivaldybe, tiek su paprastais kaimo žmonėmis.

„Žinote, seniūnas gauna įvairiausių skambučių. Tai ir nupjauta žolė ne taip, ir dar kažkas ne taip padaryta. Tačiau per 16-ka metų neteko veltis į didelius konfliktus ar kažkokius nesusipratimus. Taip pat per 16-ka metų neteko atleisti nė vieno darbuotojo dėl drausmės pažeidimų. 

Noriu padėkoti visiems jums, kad jūs mane supratote. Labai ačiū bendruomenių pirmininkams, ačiū seniūnaičiams, ačiū visiems žmonėms“, – sakė R. Valiauskas.

3 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.
Taip pat skaitykite

SKELBIMAI

touched by digitouch!