NAUJIENOS

Visos kategorijos
Vaizdingame Labūnavos Barupės slėnyje praūžė vakarėlis kartu su tradicinio džiazo ansambliu Kauno diksilendo grupe „DixXband“, kurioje muzikuoja net 8 profesionalūs atlikėjai.   / Organizatorių nuotr.

Į koncertą – vilkint baltai

Džestina BORODINAITĖ - 14:31 Rugsėjo 09d. 2019

Gražiame Labūnavos Barupės slėnyje praūžė vakarėlis kartu su tradicinio džiazo ansambliu Kauno diksilendo grupe „DixXband“ (vad. Raimundas Arnašius), kurioje muzikuoja net 8 profesionalūs atlikėjai. 

Tai – Kristina Svolkaitė (vokalas), Raimondas Arnašius (trimitas), Tomas Razmus (tenorinis saksofonas), Remigijus Terminas (trombonas), Mantas Liutikas (klavišiniai), Mindaugas Paulikas (gitara), Aldas Danielius (mušamieji).

 Po valandą trukusio koncerto Labūnavos bendruomenės gyventojai kartu su atlikėjais rinkosi į Labūnavos bendruomenės centro iniciatyva surengtą Baltąją vakarienę./ Organizatorių nuotr.Susitarta jau seniai

Dėl koncerto su Kauno diksilendo grupe „DixXband“ Kėdainių kultūros centro Labūnavos skyriaus vadovė Rita Kučiauskienė susitarė jau vasaros pradžioje. 

Atlikėjų programą „Auksinės pasaulio melodijos“ sudaro gražiausi ir populiariausi praeito šimtmečio muzikos hitai bei 80-ųjų metų lietuviški šlageriai, skambantys naujai ir stilingai. 

Nebus paskutinis

„Tokio pobūdžio renginį Kėdainių kultūros centro Labūnavos skyrius organizuoja pirmą kartą. Kadangi ši rami, pasižyminti gražia aplinka Barupės slėnio vieta ypač tinka tokio pobūdžio koncertui, todėl manome, kad tikrai toks renginys mūsų bendruomenėje – ne paskutinis. Labai džiugu, jog sulaukėme itin didelio vietos gyventojų ir net kėdainiečių susidomėjimo“, – pabrėžė R. Kučiauskienė. 

Baltoji vakarienė

Po valandą trukusio koncerto Labūnavos bendruomenės gyventojai kartu su muzikos atlikėjais rinkosi į Labūnavos bendruomenės centro iniciatyva organizuotą Baltąją vakarienę.

„Mūsų bendruomenė panašaus pobūdžio renginį rengia jau ne pirmą kartą. Pernai Baltos vakarienės metu klausėmės poezijos. O šiemet ji – kitokia. 

Nuostabiame gamtos prieglobstyje klausėmės nuostabių, gyvos muzikos atliekamų melodijų“, – apie netradicinį Labūnavoje vykusį vakarą užsimena Labūnavos bendruomenės centro pirmininkė Jurgita Vaitiekūnienė. 

Baigiamasis renginys – rugsėjo viduryje

Labūnavos Barupės slėnyje tradicinio džiazo ansamblio Kauno diksilendo „DixXband“ koncertas – dar vienas renginių ciklo „(At)rask meną“, prie kurio prisidėjo ir viso rajono Kėdainių kultūros centro skyriai, dalis.

Nuo rugpjūčio vidurio prasidėję renginiai apglėbė kone visą rajoną. Jie vyko Kėdainiuose, Tiskūnuose, Pelėdnagiuose, Vilainiuose, Labūnavoje, Surviliškyje, Kalnaberžėje, Sirutiškyje. Baigiamasis projekto renginys – rugsėjo 14 dieną vyks Kėdainiuose.

0 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.
Taip pat skaitykite

SKELBIMAI

touched by digitouch!