NAUJIENOS

Visos kategorijos
Kėdainių Šv. Jurgio bažnyčioje  buvo perduota palaimintojo arkivyskupo kankinio Teofiliaus Matulionio relikvija. Bažnyčioje laukė gausiai susirinkusi tikinčiųjų bendruomenė. Šventas Mišias aukojo vyskupas J. Ivanauskas.  / Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Į Kėdainius atvežtos palaimintojo T. Matulionio relikvijos

Dimitrijus KUPRIJANOVAS - 10:09 Spalio 03d. 2019

Sekmadienį Kėdainių Šv. Jurgio bažnyčioje buvo perduota palaimintojo arkivyskupo kankinio Teofiliaus Matulionio relikvija. Popietę čia vyko relikvijos dovanojimo bažnyčiai šventė. Relikviją dovanojo ir šv. Mišias aukojo Kaišiadorių vyskupas Jonas Ivanauskas.

Gausi bendruomenė 

Bažnyčioje laukė gausiai susirinkusi tikinčiųjų bendruomenė. Šventas Mišias aukojo vyskupas J. Ivanauskas. Jis per pamokslą pasakojo apie palaimintojo T. Matulionio gyvenimą. Vyskupas priminė, kad daugelis žmonių yra patyrę šio palaimintojo malonių. 

„Pirmiausia, norėčiau padėkoti klebonui Artūrui Stanevičiui už tą didžiulį norą turėti palaimintojo Teofiliaus Matulionio relikviją. Ačiū kunigui už šias gražias iniciatyvas, kurios išplaukia iš tikėjimo. Dėkoju visiems parapijos tikintiesiems už tą pajautimą, kad tai yra svarbu. 

Labai tikiu, kad palaimintasis Teofilius, kuris šioje bažnyčioje aukojo Mišias, dabar yra čia. Todėl meldžiuosi už jus visus, aukotojus, geradarius ir visus, kurie prisidėjo, kad Teofilius sugrįžtų pas jus. Meldžiuosi už šeimas, vaikus, anūkus. Ypatingai už ligonius ir tuos, kuriems labai reikalinga Dievo pagalba“, –  kalbėjo vyskupas J. Ivanauskas.   

Neįkainojama vertė

„Šiandien mes džiugiai sveikiname Kaišiadorių vyskupą J. Ivanauską ir dėkojame ne tik už jo apsilankymą, bet ir už neįkainojamos vertės dovaną – palaimintojo T. Matulionio relikviją. 2016-aisiais metais visus pradžiugino Popiežiaus Pranciškaus žinia, kad Teofilius Matulionis bus paskelbtas palaimintuoju. Ši žinia dar labiau paskatino domėtis jo nuostabiu gyvenimu. Kartu prisiminėme, jog T. Matulionis šioje palaimintojo kankinio Jurgio bažnyčioje aukojo šv. Mišias, po kurių įsiamžino nuotraukoje prie Nukryžiuotųjų altoriaus. Ši nuotrauka dabar pasitinka parapijiečius ir svečius bažnyčioje esančiame stende. 

Šiandien pas mus ir vėl atvyko palaimintasis kankinys T. Matulionis, kad teiktų visiems prašantiesiems dangiškąjį užtarimą pas Dievą“, – kalbėjo kunigas klebonas Artūras Stanevičius. 

Garbūs svečiai

Šv. Mišiose dalyvavo ir gausybė garbingų svečių. Pilnutėlėje bažnyčioje susirinkusiuosius sveikino LR Seimo narys Darius Kaminskas su žmona Aušrele, Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis, Tarybos nariai, seniūnijų seniūnai.

0 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.
Taip pat skaitykite
img

Truskavoje triukšmingai sutiktos Petrinės

Bendruomenės
11:52 Liepos 02d. 2020
img

Kapliuose – tradicinės žvejų varžybos

Bendruomenės
1
11:13 Liepos 01d. 2020
img

Atsisveikino su ilgamečiu Gudžiūnų seniūnu

Bendruomenės
10:19 Birželio 30d. 2020
img

Gūdžiūniškiai būrėsi talkon

Bendruomenės
09:28 Birželio 25d. 2020
img

Kėdainiuose surengtos lauko bočios varžybos

Bendruomenės
09:42 Birželio 22d. 2020
img

Šėtoje ir Krakėse liejamas ištisinis asfaltas

Bendruomenės
13:12 Birželio 12d. 2020

SKELBIMAI

touched by digitouch!