Andrius
Juokingiausia kai pradeda straipsnius komentuoti zmones kurie visiskai neturi jokio supratimo nei apie medziokle nei apie zveriu populiacijos progresini didejima cia visiskai tokia pati situacija kai isrenki i minisrus i postus o jie gave ta posta visiskai nesupranta ka ten daro ir del ko tai daro delto ir turime toki balagana visose sferose
2019-02-02 12:17:58
Švitrigaila
Sako matome vilkus. Tai jei pamato jios, išakart sako jų daug? o tai kiek pamatyti būtų mažai, man čia kvepia kažkokią politika, kadangi vilką nušauti medžiotojui didžiausia garbė, tai ir nori šaudyti. Nei jie eina prie žmonių nei ką, jei stirnas nešaudytumėt ir išvis tas vilkas nosies iš miško nekištu.
2019-01-31 12:02:01
seip
kas susitepe krauju rankas tas jau niekada ju nenusipraus..
2019-01-30 21:15:42
Kėdainietis
Jei draugijos vadovas žino , kad vilkų rajone yra tikrai per daug , tai toks kalbėjimas ir nieko nedarymas yra tikras sovietinis reliktas kada laukiama kol kas nurodys ką daryti. Vadovas turėtų pateikti ministerijoj skaičius apie vilkų gausą, jų daromą žalą ir tada žiniasklaidoje skelbti, kad ministerijoj tikrai žinoma padėtis ir pateikiami svarūs argumentai kodėl vilkų populiacija nemažinama . Ir visiems viskas būtų aišku . Ir dėl žinojimo apie vilkų populiaciją rajone už draugijos pirmininką labiau išmanančio asmens nėra.
2019-01-30 15:48:05
For Ela
apsiverk
2019-01-30 12:40:35
Ela
Tik nereik cia zudikam verkt. Tie medziotojai - galetu tai viska istratintu-jiems tiekad nera gana ir limitu...ant jokio zveries..
2019-01-30 11:12:52
Apdovanoti konkurso „Gražiausiai papuoštas pastatas“ nugalėtojai
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Norėdami sužinoti daugiau apie juos spauskite
čia. Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“
arba naršykite toliau. Jūs galite nustatyti savo naršyklę taip, kad būtų
priimti visi slapukai, atmesti visi slapukai arba būtų pranešama, kai slapukas
atsiunčiamas.
Komentuoti