NAUJIENOS

Visos kategorijos
Palikęs savo automobilį prie autobusų stoties esančioje prekybos centro „Maxima“ automobilių stovėjimo aikštelėje ir sugrįžęs kėdainietis už automobilio stiklo rado laiškelį su keistu meilės už pinigus pasiūlymu.  / Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Stovėjimo aikštelėje siūlo meilę už pinigus ar pokštauja?

Dimitrijus KUPRIJANOVAS - 10:00 Kovo 14d. 2019

Šiomis dienomis ne vienas kėdainietis palikęs savo automobilį prie autobusų stoties esančioje prekybos centro „Maxima“ automobilių stovėjimo aikštelėje ir sugrįžęs už automobilio stiklo rasdavo laiškelį su keistu meilės už pinigus pasiūlymu. Policijos pareigūnai sako, kad toks pasiūlymas gali būti įvertintas dviprasmiškai ir užtraukti administracinę atsakomybę.

Ne vieną kartą

„Raštelį su nepadoriu pasiūlymu už automobilio stiklo ar durelių randu jau ne pirmą kartą. Ir visada toje pačioje stovėjimo aikštelėje. Aš manau, kad čia siaučia kažkoks iškrypėlis, nes tai yra nenormalu. Raštelyje parašyta, kad už pinigus galima nusipirkti intymias paslaugas, taip pat parašytas ir telefono numeris. Iš tiesų pirmą kartą pamatęs tokį pasiūlymą sutrikau, Kėdainiuose to dar nėra buvę“, – dėstė su redakcija susisiekęs kėdainietis, kurio vardas ir pavardė redakcijai yra žinomi.

Pranešimų negauta

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informavo, kad pranešimų apie Kėdainiuose siaučiantį intymias paslaugas siūlantį asmenį nėra gauta. Vadinasi, žmonės apie tokius raštelius policijai nepraneša. Galbūt gyventojai tokius raštelius palaiko tiesiog pokštu?

Policijos pareigūnai teigia, kad dažniausiai tokios paslaugos siūlomos internete, o ne raštelių ar skelbimų pavidalu. Pasak policijos, vertimasis prostitucija yra viena populiariausių nelegalių veiklų Lietuvoje. Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekse už vertimąsi prostitucijos paslaugomis numatoma bauda nuo 90 iki 140 eurų. Pakartotinai nusižengus – nuo 100 iki 300 eurų.

Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.

SKELBIMAI

touched by digitouch!