NAUJIENOS

Visos kategorijos
Kėdainių rajono seniūnijų seniūnai išreiškė vienbalsį pasitikėjimą savo kolega, miesto seniūnu Valentinu Tamuliu.

Seniūnų seniūnu išrinktas Valentinas Tamulis

Kristina KASPARAVIČĖ - 10:04 Liepos 10d. 2018

Kėdainių rajono seniūnijų seniūnai išsirinko seniūnų seniūną. Šią seniūnų lyderio poziciją jie dar vienai kadencijai patikėjo Kėdainių miesto seniūnijos šeimininkui Valentinui Tamuliui, kuris mūsų rajono seniūnijų interesams jau nebe pirmus metus atstovaus ir Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijoje.

Išsiskiria kaip lyderis

Kolegų pasitikėjimą V. Tamulis pelnė per daugiau kaip du dešimtmečius trunkančią savo seniūno karjerą ir seniūnų seniūnu yra išrinktas jau net kelintai kadencijai.

V. Tamulis yra konstruktyvus, tiesus, aiškus, su patirtimi ir vedantis į priekį, todėl ir nekilo abejonių, ką išrinkti seniūnų seniūnu. D. Mykolaitienė

„Net nekyla abejonių dėl Valentino Tamulio asmenybės išskirtinumo. Šį žmogų pažįstu jau daugelį metų. Tai yra daug gebantis, vedantis žmogus, drąsus, kryptingas.

Kai reikia mums, seniūnams, apsijungti ir nuveikti kažką bendrai, tai Valentinas tikrai operatyviai sprendžia problemas ir koordinuoja veiksmus, keičiasi informacija.

Jis konstruktyvus, tiesus, aiškus, su patirtimi ir vedantis į priekį, todėl ir nekilo abejonių, ką išrinkti seniūnų seniūnu, kuris mums atstovautų Lietuvos savivaldybių seniūnu asociacijos, kuriai priklauso visi seniūnai, veikloje“, – „Rinkos aikštei“ sakė Šėtos seniūnė Danutė Mykolaitienė.

Išrinko vienbalsiai

D. Mykolaitienei antrino ir kiti rajono seniūnai.

Dotnuvos seniūnas Vytautas Grigas sakė: „Valentinas Tamulis aktyvus, sugeba nešti tą naštą. Jis priprato ir veža. Išrinkom jį kaip aktyvų žmogų.“

Josvainių seniūnas Algimantas Sirvidas taip pat tikino, kad visiems seniūnams patogu dirbti, kai lyderio poziciją užima V. Tamulis: „Mes prie jo pripratę. Nuo seniai mes jį renkam seniūnų seniūnu. Jis organizuotas žmogus, tai mums labai patogu, kai jis viskuo pasirūpina.“

V. Tamulį seniūnų seniūnu kolegos išrinko vienbalsiai, o tokį jų pasitikėjimą patvirtino ir pačios Lietuvos savivaldybių asociacijos įvertinimas.

Gavo padėką

Kėdainių seniūnai neseniai buvo išvykę į šios asociacijos suvažiavimą, kuriame V. Tamuliui buvo įteikta respublikinė padėka už aktyvų dalyvavimą asociacijos veikloje.

Žinoma, smagu, kad visi rajono seniūnai manimi pasitiki, kartu tikrai daug nuveikiame ir per savo tiesioginį darbą bei asociacijos veiklą esame naudingi ne vien tik Kėdainiams. V. Tamulis

„Bandžiau šiemet nusipurtyti seniūnų seniūno pareigų, siūliau rinkti kurį kitą seniūną į šias pareigas, bet kolegos nesutiko, tad nėra kaip juos nuvilti.

Žinoma, smagu, kad visi rajono seniūnai manimi pasitiki, kartu tikrai daug nuveikiame ir per savo tiesioginį darbą bei asociacijos veiklą esame naudingi ne vien tik Kėdainiams.

Tenka mums rengti ir savo pastebėjimus asociacijai dėl Seime svarstomų įstatymų, liečiančių seniūnijų ir savivaldybių reikalus. Daug mūsų asociacijos narių atstovauja savivaldos lygmeniui įvairiose Seimo darbo grupėse bei kitose institucijose, todėl labai svarbu jiems laiku pateikti informaciją iš rajonų, ką mes kartu su kolegomis seniūnais ir darome sėkmingai“, – sako V. Tamulis.

Naudinga visam rajonui

Mūsų rajono seniūnų dalyvavimas Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos veikloje naudingas ir dėl jų asmeninių kompetencijų kėlimo.

Ši asociacija nuolat organizuoja seniūnams įvairius seminarus, mokymus, tad mūsų rajono seniūnai su V. Tamuliu priešakyje nuolat kelia savo kvalifikaciją ir vis geriau atlieka savo kasdienius darbus.

21 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.
Taip pat skaitykite
img

Kėdainiuose baigiamas šildymo sezonas

Aktualijos
07:56 Balandžio 19d. 2019
img

Savivaldybėje keisis skyrių vedėjai

Aktualijos
07:35 Balandžio 19d. 2019
img

Vytauto parke įjungtas šokantis fontanas

Aktualijos
09:46 Balandžio 19d. 2019
img

Labūnavoje atnaujina apšvietimą

Aktualijos
07:36 Balandžio 19d. 2019
img

Moksleivių mokytojais tapo ugniagesiai

Aktualijos
07:30 Balandžio 19d. 2019
img

Bendruomenės būrėsi talkon

Aktualijos
12:18 Balandžio 18d. 2019
img

Sodininkus sukiršino lauko tualetas

Aktualijos
11:35 Balandžio 18d. 2019
img

Kviečia į atvirų durų dienas

Aktualijos
11:27 Balandžio 18d. 2019

SKELBIMAI

touched by digitouch!