NAUJIENOS

Visos kategorijos
  / Algimanto Barzdžiaus nuotr.

Savivaldybėje keisis skyrių vedėjai

Kristina KASPARAVIČĖ - 07:35 Balandžio 19d. 2019

Kėdainių rajono savivaldybėje keisis Žemės ūkio ir aplinkosaugos bei Architektūros ir urbanistikos skyrių vedėjai. Iš Žemės ūkio ir aplinkosaugos skyriaus vedėjo pareigų savo noru pasitraukė Algimantas Žvikas, o Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjo kėdę paliko pensinio amžiaus sulaukęs ilgametis šio skyriaus vedėjas Vytautas Kundrotas.

Po 16 metų Algimantas Žvikas paliko darbą savivaldybėje ir išėjo į privatų verslą. A. Barzdžiaus nuotr.Pasuko į privatų verslą

A. Žvikas savivaldybės Žemės ūkio ir aplinkosaugos skyriaus vedėjo pareigas paliko nuo pirmadienio.

„Valstybei atidaviau 16 savo gyvenimo metų. Būtent tiek jų dirbau savivaldybėje: ėjau ir savivaldybės administracijos direktoriaus, ir pavaduotojo, o pastaruoju metu – Žemės ūkio ir aplinkosaugos skyriaus vedėjo pareigas.

Dabar atėjo laikas išbandyti save privačiame sektoriuje. Į jį einu nesiekdamas pagerinti savo gerovės – ką turiu, tą jau turiu. Tiesiog atėjo laikas pokyčiams – savo žiniomis ir patirtimi noriu padėti sūnui, kuris kaip tik šiuo metu plečia savo įmonę ir jam labai reikia mano inžinerinės pagalbos“, – „Rinkos aikštei“ sakė A. Žvikas.

Dirbs visoje Lietuvoje

Pasak A. Žviko, jo sūnui priklausanti įmonė „Mansta“, užsiimanti nuotekų valymo įrengimų statyba, lietaus ir drenažo kanalizacijų įrengimu bei melioracijos sistemų įrengimu ir remontu,  dirba visoje Lietuvoje, dalyvauja valstybinių įstaigų skelbiamuose konkursuose, tad jam darbo tikrai nestigs.

„Sūnaus įmonės veikla yra grynai mano specializacija. Šioje srityje sukaupiau daug patirties ir žinių, tad nuobodu tikrai nebus.

Be to, nuo šiol į visas šias problemas žvelgsiu ne iš savivaldybės, o iš verslo perspektyvos, tad dirbti ir tobulėti man šioje srityje tikrai nemažos perspektyvos“, – pokyčiais džiaugėsi A. Žvikas.

Architektas tapo mentoriumi

Nuo kovo 25 dienos nuolatinio vadovo neturi ir savivaldybės Architektūros ir urbanistikos skyrius.

Šio skyriaus vedėjo pareigas laikinai patikėta eiti ilgametei šio skyriaus darbuotojai Violetai Večėnaitei.

Pagrindinis miesto architektas Vytautas Kundrotas sulaukė pensinio amžiaus ir savivaldybėje kol kas liko dirbti mentoriumi. A. Barzdžiaus nuotr. V. Kundrotas Architektūros ir urbanistikos skyriaus vadovo pareigas paliko ne savo noru. Jis kaip valstybės tarnautojas buvo atleistas iš pareigų, kai jam sukako įstatymo nustatytas amžius – 65 metai.

Tačiau kol kas V. Kundrotas pensija dar nesimėgauja. Savivaldybėje jis liko dirbti kaip Architektūros ir urbanistikos skyriaus mentorius.

„Mentoriaus pareigybė įsteigta 2019 m. vasario 20 d., atsižvelgus į tai, kad bus reikalingas įgytos patirties perdavimas, konkurso tvarka numatomam paskirti valstybės tarnautojui“, – paaiškino savivaldybės Teisės ir personalo skyriaus vadovas Dalius Ramonas.

Pasak D. Ramono, mentoriaus pareigybė įsteigta pagal Valstybės tarnybos įstatymą, kuriame numatyta, kad su iš pareigų atleidžiamu įstaigos vadovu ar karjeros valstybės tarnautoju Vyriausybės nustatyta tvarka gali būti sudaroma terminuota darbo sutartis dėl mentorystės (įgytos patirties perdavimo) ne ilgesniam kaip 2 metų laikotarpiui.

Skyrių vedėjus rinks Vilniuje

Kas taps naujaisiais Kėdainių rajono savivaldybės Žemės ūkio ir aplinkosaugos bei Architektūros ir urbanistikos skyrių vedėjais, bus sprendžiama ne Kėdainių savivaldybėje, o Vilniuje – Valstybės tarnybos departamente.

Savivaldybė jau pateikė prašymą departamentui, kad šis skelbtų konkursą į laisvas skyrių vedėjų pareigas.

Duomenis savivaldybei departamentas pateiks tik apie atrinktus kandidatus.

„Skyrių vedėjai bus paskirti teisės aktų nustatyta tvarka ir terminais įvykdžius konkursus bei įvertinus Specialiųjų tyrimų tarnybos pateiktą informaciją apie atrinktus pretendentus, siekiančius eiti pareigas įstaigoje“, – patikslino D. Ramonas.

8 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.

SKELBIMAI

touched by digitouch!