NAUJIENOS

Visos kategorijos
Darius Kaminskas Blinstrubiškėse.

Padėkos laiškas

RinkosAikste.lt - 14:22 Spalio 16d. 2020

Kai žodžių nebelieka, prakalba širdis.

Už jausmą nieko nuoširdžiau nebūna.

Užtenka vos tiktai pažvelgus į akis

Pajusti sklindant tyrą dėkingumą.

                                               (S.B.)

Raseinių r. Blinstrubiškių socialinės globos namai reiškia didžiausią padėką gerbiamam Dariui Kaminskui už pagalbą, supratimą ir palaikymą mums, kaip įstaigai, ypatingai sunkiu laikotarpiu.

Iš tikrųjų... Sunkiai galima rasti žodžių, kuriais galėtume išreikšti savo dėkingumą Jums. Esate Žmogus iš didžiosios raidės. Žmogus, kuriam pirmiausia rūpi kiti, o ne jis pats. Žmogus, nebijantis iššūkių ir pavojų. Žmogus, turintis be galo didelę ir kilnią širdį.

Sakoma, kad niekas šiame pasaulyje nevyksta šiaip sau. Kiekvienas įvykis, koks jis bebūtų, turi savo tikslą. Kiekviena situacija, kurią išgyvename, yra skirta kažkam... Kažkam, ką turime išmokti, suprasti, pažinti, patirti, pajausti... Viskas vyksta savo laiku ir savo vietoje, būtent taip, kaip tuo metu reikia.

Dėkojame Dievui už tą dieną, kai Jūs pasirodėte pas mus – Blinstrubiškių socialinės globos namuose. Atvykote ir prisistatėte, kaip gydytojas – savanoris, kuris atvyko mums padėti. Iš pradžių nei žodeliu neužsiminėte apie tai, kad esate politikas ir dabartinės kadencijos Seimo narys.

Visa tai paaiškėjo kur kas vėliau. Jūs atvykote į globos namus ne kaip politikas, siekiantis rinkėjų palankumo, ne kaip politikas, siekiantis pasidaryti sau reklamą, ne kaip Seimo narys, siekiantis pasirodyti prieš savo žmones. Jūs atvykote, kaip paprastas eilinis gydytojas, norintis TIESIOG PADĖTI.

Ir ši Jūsų suteikta pagalba mums davė labai daug.

Tik Jūsų pastangų dėka į globos namus vyko medikų brigados iš Kauno.

Tik Jūsų dėka globos namų gyventojai buvo vežami į gydymo įstaigas, nes kitur juos priimti buvo atsisakoma, kadangi žmogus yra „iš židinio“.

Epidemiologų ir infektologų atvykimas į globos namus taip pat buvo suorganizuotas jūsų dėka.

Jūs buvote didžiulė pagalba bei dvi papildomos rankos mūsų vienintelei globos namų gydytojai, dirbančiai be galo dideliu krūviu.

Dėl jūsų pastangų ir darbo, globos namų situacija pasiekė aukštesnes institucijas ir globos namų atžvilgiu buvo imtasi veiksmų ne tik savivaldybiniu, bet ir valstybiniu lygmeniu.

Globos namuose savanoriavote vieną savaitę, kuri iš tikrųjų pralėkė žaibišku greičiu. Tačiau per šį laikotarpį Jūs padarėte be galo daug gerų darbų, kuriuos tikriausiai būtų sunkiai įmanoma sutalpinti į septynias dienas. Labai džiugu, kad Seime yra toks politikas. Toks, kuriam iš tikrųjų rūpi kiti žmonės, kuris domisi ne tik tuo, kas parašyta popieriuje, o imasi tikrų, realių veiksmų, toks, kuris leidžia sau atvažiuoti į „karštąją zoną“ nieko už tai neprašydamas ir nesitikėdamas.

Gerbiamas Dariau, esame labai laimingi galėję susipažinti su Jumis. Linkime Jums kuo geriausios kloties gyvenime. Sėkmės Jūsų asmeninėje ir darbinėje veiklose. Ištvermės ir kantrybės, einant politikos keliu. O svarbiausia, linkime stiprios sveikatos, nes ji ir yra didžiausias mūsų turtas.

Šilčiausi linkėjimai Jums nuo Raseinių r. Blinstrubiškių socialinės globos namų kolektyvo.

 

Politinė reklama. Bus apmokėta iš Dariaus Kaminsko politinės kampanijos sąskaitos. Užs. nr. 56 

Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.

SKELBIMAI

touched by digitouch!